Product was successfully added to your shopping cart.
هفته نامه شماره 9 کتاب فردا
کتاب فردا در بین 1000 سایت پربازدید ایران
کتابفروشی فردا

هفته نامه کتاب فردا

شماره 9 - شهریور 92

خبرنامه شماره 9 کتاب فردا

کتاب فردا در بین 1000 سایت پر بازدید ایران

حمایت‌های شما دوستداران کتاب و کتابخوانی موجب شده بازدید از سایت کتاب فردا به شکل بی سابقه‌ای افزایش پیدا کند و بر اساس آمار سایت الکسا در بین 1000 سایت پربازدید ایران جای بگیریم. این موفقیت بی شک بدون پشتیبانی شما عزیزان قابل دسترس نبود.

به همین مناسبت و به رسم تقدیر از شما عزیزان از فردا جمعه 26 مهرماه تا جمعه هفته بعد 3 آبان تخفیف ویژه‌ای بر روی محصولات عرضه شده در کتاب فردا در نظر گرفته شده است.

امیدواریم بتوانیم همواره خدماتی شایسته و مناسب برای شما فراهم کنیم.

این هفته پنج عنوان جذاب نیز در خبرنامه معرفه کرده ایم که با تخفیف فوق العاده به مدت یک هفته عرضه می‌شوند.

شاقول ابن سینا

داستان حیرت انگیز شاقول سحرآمیز

این کتاب حاوی یکی از نتایج آزمایش‌های ابوعلی سینا متفکر بزرگ ایرانی است که متأسفانه زیر کتاب‌های غربی پر از منطق و استدلال مخفی شده بود، تا اینکه 5 سال پیش با سر و صدای یک آمریکایی در واقع آلمانی تبار منتشر می‌شود. موضوع این کتاب اسرار پیشگویی با شاقول است.

به قول ابن سینا «پاسخ تمامی سؤالها در درون ماست، و اگر انسان بتواند هیاهوی درونی خود را ساکت نماید، آنگاه است که او پاسخ را دریافت خواهد نمود.»

این شاقول ابزاری است برای پیش‌بینی. این بسته شامل یک کتاب راهنما، یک شاقول و 9 کارت جهت پیش‌بینی است. راهنمای کامل کار با آن به همراه کتاب ارائه شده و کل مجموعه در یک قاب مقوایی شکیل عرضه شده است.

202 صفحه / چاپ هشتم / انتشارات روزنه / 26500 تومان، با تخفیف 24900 تومان

طرح بزرگ استفن هاوکینگ

استیفن هاوکینگ به خاطر سخنرانی‌های چالش بر انگیزش در مورد خداوند و همچنین بیماری بسیار جدی‌اش که باعث شده تقریباً به صورت کامل معلول شود در کانون توجه قرار گرفته است.

او گفته: «...ممکن است روشی که کیهان بوجود آمده هماهنگ با قوانین دانش باشد که در این صورت نیازی نیست به خدا متوسل بشویم تا تصمیم بگیریم که کیهان چگونه آغاز شده‌است. اگر ما یک فرضیه همه‌جانبه و کامل را در مورد پیدایش عالم کشف کنیم این مهمترین پیروزی انسان خواهد بود چون ما قادر خواهیم بود که فکر خدا را بخوانیم... بشر، راز خلقت جهان را گشوده‌است. جهان می‌تواند بطور خود بخود (خود با خود)، خودش را از هیچ بوجود آورَد، بعلاوه می‌تواند در حالت‌های متفاوت ایجاد شده باشد و همه مشاهدات و محاسبات براین نظر صحه می‌گذارد...»

224 صفحه / چاپ سوم / انتشارات نقش و نگار / استفن هاوکینگ / ترجمه حسین صداقت و امیر امیرآبادی / 8000 تومان، با تخفیف 6900 تومان

جنایت و مکافات

...بالاخره پيرزن در را كمي باز كرد. اما جلوي در را گرفته بود. راسكلنيكف گفت: گرويي را كه گفته بودم آورده‌ام و بي‌تعارف وارد خانه شد و گرويي را به پيرزن داد. پيرزن پرسيد: چيه؟ و با بي‌اعتمادي به راسكلنيكف نگاه كرد. راسكلنيكف وحشت كرد و خود را باخت. گفت: جاسيگاري نقره است. ببينيد. پيرزن گفت: چرا رنگتان پريده؟ دستهايتان مي‌لرزد. راسكلنيكف گفت: تب و لرز دارم. اگر آدم غذا نخورد رنگش مي‌پرد. پيرزن پشت به او و رو به روشنايي پنجره كرد. گفت: چقدر نخ دورش پيچيدي. راسكلنيكف دگمه‌هاي پالتويش را باز كرد و تبر را از بند درآورد اما دستهايش حس نداشت. تبر را با دو دست گرفت و بالا برد و به فرق پيرزن كوبيد. پيرزن فرياد ضعيفي كشيد و روي زمين افتاد. راسكلنيكف چند ضربة ديگر به سر او زد. خون مثل آبي كه ليواني كه به زمين افتاده باشد بيرون مي‌زد. كليدها را از جيب پيرزن درآورد. دست‌هايش مي‌لرزيد. سعي مي‌كرد خوني نشود. به اتاق خواب پيرزن رفت. اما در گنجه چيزي پيدا نكرد. ناگهان فكر كرد شايد هنوز پيرزن زنده باشد. به سوي جسد دويد....

جنایت و مکافات داستان دانشجویی است که به خاطر بی پولی مجبور به نزول گرفتن پول از یک پیرزن نزول خوار شده است. طی جریانی او و خواهرش را می‌کشد، اما نمی‌تواند از پول‌های آنها استفاده کند. در میان داستان عاشق دختری می‌شود که به دلیل مشکلات مالی خانواده‌اش مجبور به تن فروشی شده است....

این رمان به اعتقاد بسیاری از منتقدین یکی از برترین رمان‌های جهان است.

778 صفحه / چاپ نهم / نشر خوارزمی / فئودور داستایوفسکی / ترجمه مهری آهی / چاپ بهمن 91 / قیمت 26000 تومان، با تخفیف 24800 تومان

مدیریت استراتژیک پیشرفته (کارشناسی ارشد) - دانشگاه پیام نور

این کتاب به عنوان منبع درسی رشته‌های مختلف کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور معرفی شده است. کتاب شامل 10 فصل بوده و در خصوص مفاهیم استراتژی توضیح داده است.

374 صفحه / چاپ دوم / انتشارات دانشگاه پیام نور / رضا رسولی و علی صالحی / چاپ 1392 / 9300 تومان، با تخفیف 9100 تومان

خلق مدل کسب و کار

در ایران نیز انتشارات آریانا آنرا با کیفیت ممتاز و به صورت تمام رنگی به فارسی ترجمه و منتشر نموده است. اگر خود را فردی کارآفرین می‌دانید، روحیه ارزش آفرینی در شما قوی است و می‌خواهید در راه اندازی کسب و کار موفق باشید حتماً این کتاب را مطالعه کنید.

تا به حال کتاب‌های بسیاری در خصوص مدل کسب و کار منتشر شده‌اند، اما این کتاب به دلیل رویکرد متفاوت به موضوع و بهره‌مندی از قالب و چاپ متمایز بسیار خواندنی است

288 صفحه / چاپ دوم / انتشارات آریانا / ترجمه غلامرضا توکلی و همکاران / مزین به پیشگفتار دکتر علینقی مشایخی / چاپ 1391 / 18000 تومان، با تخفیف 16900 تومان