Product was successfully added to your shopping cart.

کتاب جامع اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام

بازنگری سریع

قابل استفاده آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری درسنامه جامع اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام ارائه نکات مهم و برتر منابع و آزمون‌ها در هر فصل و مبحث نگارش و سبک آموزشی منحصربفرد تست‌های آزمون‌های آزاد و سراسری ادوارد گذشته ارشد و دکتری در هر فصل بهمراه پاسخنامه پاسخ نامه کلیدی- تشریحی


کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام نوشته دکتر سید محمد مقیمی یکی از مهمترین کتابهای عمومی درباره مدیریت اسلامی است. نویسنده این کتاب یعنی جناب آقای دکتر سید محمد مقیمی خود سردبیر نشریه مدیریت اسلامی متعلق به دانشکده مدیریت دانشگاه امام حسین ع بوده و نوشته های بسیار متعددی در رابطه با مدیریت اسلامی دارد. این کتاب یکی از منابع مهم کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اسلامی است و لذا مطالعه دقیق خلاصه این کتاب برای موفقیت در این آزمون اهمیت ویژه دارد.
در این کتاب نویسنده تلاش کرده است نوشته های متعدد خود در زمینه مدیریت اسلامی را یکپارچه کند. همانطور که ذکر شد مهمترین نکته در رابطه با کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام این است که در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سوالاتی ذکر شده است که پاسخ آن ها را می توان در این کتاب یافت.


باید توجه داشت پاسخ به این تست ها بدون مشاهده نمونه تست های مشابه به سختی ممکن است و لذا در ادامه در کنار ارائه خلاصه ای کامل و دقیق از این کتاب نمونه تست هایی که در کنکور از این کتاب آمده است نیز برای دانلود قرار داده شده است تا دانشجویان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه به سوالات این بخش پاسخ دهند. نکته قابل توجه این است که تمامی این تست ها با پاسخ های کاملا تشریحی و به تاکید بر نکات مهم و کاربردی ارائه شده اند که می تواند باعث ده ها ساعت صرفه جویی در وقت دانشجویان شود. تمامی این موارد به صورت کاملا رایگان در ذیل قابل دانلود است.


باید توجه داشت که تمامی تست های کنکور مدیریت اسلامی تنها با مطالعه کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام قابل پاسخ گویی نیستند و لازم است کتاب های مهم دیگر مدیریت اسلامی نیز مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرند. واضح است که تعداد این کتابها بسیار زیاد بوده و دانشجو نمی تواند برای کنکور تمامی این کتاب ها را مطالعه کند.


شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید کتاب  اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام از کتابفروشی فردا با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورتی اینترنتی کتاب  اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید

دسترسی: تهیه از مراکز توزیع

‎26٬000تومان