0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

کتابهای ادبی، رمان، داستان، شعر، دیوان و موارد مرتبط

Product was successfully added to your shopping cart.

ادبیات

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 9671 تا 9679 از مجموع 9679 تا

 1. پنج افسانه- 95قصه از متن اصلی پنجه تنتره، کلیله و دمنه

  کتاب پنج افسانه- 95قصه از متن اصلی پنجه تنتره، کلیله و دمنه توسط انتشارات ذکر منتشر شده است.
  ‎18٬000تومان
 2. قرار

  سحر به دنبال یک شکست عاطفی، پریشان است و حال خوبی ندارد. در دانشگاه با استادی آشنا می‌شود که حرفهایش به او آرامش میدهد. او در تلاش است تا از استاد وقت مشاوره بگیرد. بعد از پیگیریهای سحر استاد موافقت میکند در دانشگاه ساعتهایی را تنظیم کند و به گفتگو با سحر بپردازد. بدین ترتیب قرارهای سحر با استاد شکل میگیرد و در هر جلسه دغدغه‌های ذهنی سحر مطرح میشود و استاد با حوصله پاسخ میدهد. سوالاتی در رابطه با حجاب و عفاف ، کنترل نگاه، روابط دختر و پسر، هدف خلقت و ... . در پایان سحر و فاطمه - دوست سحر که در میانه راه به جلسات می‌پیوندد - هر کدام در راه رسیدن به خدا یک گام جلو رفته و برای آینده ای روشن تر برنامه‌ریزی میکنند.
  ‎5٬000تومان
 3. هابیت

  جان رونالد روئل تالکین (به انگلیسی: John Ronald Reuel Tolkien) (زاده ۳ ژانویه سال ۱۸۹۲ در بلوم‌فونتین، آفریقای جنوبی - درگذشته ۲ سپتامبر سال ۱۹۷۳ میلادی)، نویسنده و زبان‌شناس بریتانیایی است که کتاب‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها از آثار اوست.

  او از سال ۱۹۲۵ تا ۱۹۵۹، استاد زبانشناسی تاریخی در دانشگاه آکسفورد بود.

  تالکین علاوه بر کتاب‌های یاد شده که معروف‌تر و شناخته‌شده‌تر هستند، آثار داستانی دیگری به نام‌های سیلماریلیون، ماجراهای تام بامبادیل و می‌رود راه پیوسته تا آن سو و کتاب دیگری با نام شهرت پس از مرگ در مورد موضوعی که آنها را رشته‌افسانه (Legendarium) می‌نامید و در اصل یک اسطوره‌شناسی خیالی برای گذشتهٔ دور زمین است، نوشته‌است.

  ‎6٬000تومان
 4. مجموعه آثار صمد بهرنگی (8جلدی)

  کتاب مجموعه آثار صمد بهرنگی (8جلدی) به نویسندگی صمد بهرنگی توسط انتشارات جامه دران منتشر شده است.
  ‎70٬000تومان
 5. الهیه- شرح حال عارف ربانی سیدمحمدحسن الهی طباطبایی

  کتاب الهیه- شرح حال عارف ربانی سیدمحمدحسن الهی طباطبایی به نویسندگی جمعی از نویسندگان توسط انتشارات شمس الشموس منتشر شده است.
  ‎18٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 9671 تا 9679 از مجموع 9679 تا