0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

ادبیات پایداری

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 28 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. جهاد و دفاع

  -
  ‎18٬000تومان
 2. وقتي مهتاب گم شد

  کتاب «وقتی مهتاب گم شد» را می توان در همان سه شرطی که راوی قبل از انتشار کتاب برای نویسنده گذاشت خلاصه کرد، جایی در مقدمه که نویسنده در وصف علی خوش لفظ می نویسد: «در قید و بند لفظ و تکلف گفتار و آرایه های کلامی نیست و به شدت دور از بزرگ نمایی و ریب و ریا و صادق در روایت و دقیق در نقل حوادث. لذا با صاحب این قلم، چند شرط را برای بازنویسی و نگارش خاطراتش گذاشته است. اول اینکه قول بدهم اگر برای خدا نیست ننویسم. دوم اینکه برای تائید مطالب، به ویژه فراز و نشیب ها در عملیات ها یا چند و چون گشت و شناسایی ها مطالب را از چند همرزم دیگر بپرسم و اگر تایید کردند، بنویسم، و سوم اینکه به روایت او چیزی نفزایم که شائبه ی تخیل پیدا نکند. برای خرید کتاب وقتي مهتاب گم شد بر روی افزودن به سبد کلیک کنید.
  ‎45٬000تومان
 3. شب‌های بمباران- خاطرات کودکان و نوجوانان

  متن:

  راستش را بخواهید من در شب های بمباران، فقط به فکر عروسکم بودم. تا برق ها می رفت، اول عروسکم را که کنارم بود، بغل می کردم و بعد، با خانواده ام می رفتیم به زیرزمین کوچکمان. من و مادرم خیلی می ترسیدیم. مادرم همه اش دعا می خواند. من هم، طوری که هیچ کس نفهمد، سوره \"حمد\" را که به تازگی یاد گرفته بودم می خواندم. دلم می خواست هر چه زودتر آژیر \"سفید\" بکشند. آن شبها، به من و عروسکم خیلی سخت می گذشت.

  ‎5٬400تومان
 4. خاطرات آیت‌الله حبیب‌الله طاهری گرگانی

  گزيده متن
  او حافظ قرآن، مجتهدي زمان‌شناس و مجاهدي خستگي‌ناپذير بود و اين همه را مديون عبارات خالصانه و گريه‌هاي نيمه‌شب و محبت به خاندان عصمت (عليهم‌السلام) و توسل به دامان آن بزرگواران بود. پياده‌روي‌هاي آن مرحوم از قم به جمكران و از نجف اشرف به كربلاي معلي و بالعكس و نيز از گرگان به مشهد مقدس گوياي عمق عشق و ارادتش به اين خاندان است.

  ‎6٬800تومان
 5. خاطرات 15 خرداد (تبریز)


  گزيده متن:
  رفتن ما به تلگراف خانه واکنشی در بازار و بین اهالی اردبیل به وجود آورد.بازاری ها خودشان را آماده کردند برای بستن بازار.من متنی به این مضمون خطاب به شاه نوشتم: « بازداشت یک مرجع تقلید بر خلاف قانون اساسی است،هرچه زودتر دستور بدهید ایشان را آزاد کنند.» پس از آن که نامه به امضای همه آقایان رسید،آن را برای شاه تلگراف کردم.
  از خاطرات ابوذر بیدار.صفحه 112

  ‎6٬000تومان
 6. جاده‌های خلوت جنگ

  گزیده متن : یکی از همان روزها برای پیدا کردن یخ از سنگر بیرون زدم.بعد از چند دقیقه که نا امید با فلاسک خالی به سمت سنگر باز می گشتم،خمپاره ای سرگردان از راه رسید و در نزدیکی من به زمین خورد.در حالی که بر روی زمین خیز رفته بودم،ترکشی بزرگ که صدای چرخش آن را در هوا می شنیدم، از آسمان رسید و با پایم برخورد کرد.

  امتيازات اثر(جوايز،تقديرها و ...):
  کسب رتبه دوم در بخش حاطرات خودنوشت دوازدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس
  کاندیدای دریافت جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در بخش ادبیات

  ‎18٬000تومان
 7. آيينه خيال

  كتاب آيينه خيال، بررسي و تحليل تزيينات معماري دوره قاجار است كه مرتضي گودرزي آن را تأليف كرده است.
  در اين كتاب در ابتدا زمينه‌هاي ظهور قاجار و زمينه‌هاي فرهنگي هنر قاجار آورده شده، سپس توضيحاتي پيرامون مسجد سپهسالار، ساختمان مسجد و مدرسة سپهسالار، انواع كتيبه‌ها، معماري‌ها و نقوش، تصاوير و گچ‌بري‌هاي آن، تزيينات داخلي و گنبد مسجد آورده شده است.
  قسمت بعدي كتاب، توضيحاتي راجع‌به مجموعة كاخ گلستان است. در اين بخش ايروان تخت مرمر، نقاشي دورة قاجار، آثار نقاشي قرون دوازده و سيزده، خلوت كريم‌خاني، تالار سلام، شمس‌العماره و عمارت بادگير به تفصيل شرح و توصيف شده است.
  بخش پاياني كتاب با عنوان «خانه امام جمعه»، به تفضيل توضيحاتي را دربارة منزل ميرزاآقاخان نوري كه از بناهاي نيمة دوم قرن سيزدهم هـ. ق است ارائه كرده است.
  هدف نويسنده از نگارش اين كتاب آن بوده كه، گزارشي مجدد از هنر و فرهنگ قاجار و ويژگي هنرمندان آن عرضه كند.
  در اين كتاب علاوه بر توضيحاتي دقيق و مفصل و جزبه‌جز درباره ايوان‌ها، عمارت‌ها، نقوش، گنبدها، دوره‌هاي تاريخي و چگونگي پديدآمدن آثار هنري، تصاويري نيز از اين عمارت‌ها و بناها آورده شده است.

  ‎28٬000تومان
 8. قطعه 26 ج2

  ‎18٬000تومان
 9. قطعه 26 ج1

  ‎20٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 28 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3