0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • تبلیغات به زبان آدمیزاد تبلیغات به زبان آدمیزاد

تبلیغات به زبان آدمیزاد

بازنگری سریع


 تبلیغات به زبان آدمیزاد راهنمایی است که مسیر پرپیچ‌‌وخم رسیدن به تبلیغات مثمرثمر را نشان میدهد. این مسیر از کوچهپسکوچهها، خیابانهای فرعی و بعضاً گذرگاههای مخفی میگذرد. تبلیغات ممکن است بسیار هولناک باشد. این حرفه زبان خاص خودش را دارد، با صف طویلی از انتخابهای گوناگون سروکار پیدا میکند، زمانیکه بهدرستی صورت گیرد، نیاز به خلاقیت، شفافیت، و اصول پروپاقرصی دارد تا راه خود را باز کند؛ و بالاخره تبلیغات نیاز به پول دارد. اما به هرحال تبلیغات لازمه‌‌ی موفقیت در تجارت و کسبوکار است. از این راهنمای سفر برای پیدا کردن مسیر خود در راههای تودرتوی تبلیغات استفاده کنید؛ با استفاده از این کتاب درمییابید که سنگفرش خیابانها از طلاست.این کتابی سودآور برای شرکتی بزرگ و تجاری نیست که بودجه‌‌ای نامحدود برای آب کردن محصولات پرمصرف و نقدینگی بالا برای تبلیغات تلویزیونی دارد. بلکه کتابی برای مقاطعهکاران‌‌، صاحبان شرکتهای کوچک یا متوسط و افراد باتجربهای است که خدمات مهم ارائه میدهند. در یک کلام، این کتاب به درد کسی میخورد که میخواهد کار و کاسبی راه بیندازد و به کمک تبلیغات تجارتی پررونق پایهگذاری کند. این کتاب به درد گروه دیگری هم میخورد، گروهی که بودجهی تبلیغات درصد زیادی از سود ناویژهی آنها و درنتیجه بار سنگینی بر سود ویژهی آنهاست.میتوانید این کتاب را از صفحهی اول تا صفحهی آخر موبهمو بخوانید، همچنین میتوانید آن را کتابی مرجع در نظر بگیرید و فقط سراغ بخشهای مورد نیاز بروید. به هر روشی که این کتاب را بخوانید، در آن میانبُرها، دیدگاهها، تکنیکها و اطلاعاتی درمورد کاهش هزینهها مییابید که باعث میشود یکشبه ره صدساله بروید. علاوه بر این بسیاری از ابهامات موجود را نیز برطرف میکند.


جزییات

 

تبلیغات به زبان آدمیزاد راهنمایی است که مسیر پرپیچ‌‌وخم رسیدن به تبلیغات مثمرثمر را نشان میدهد. این مسیر از کوچهپسکوچهها، خیابانهای فرعی و بعضاً گذرگاههای مخفی میگذرد. تبلیغات ممکن است بسیار هولناک باشد. این حرفه زبان خاص خودش را دارد، با صف طویلی از انتخابهای گوناگون سروکار پیدا میکند، زمانیکه بهدرستی صورت گیرد، نیاز به خلاقیت، شفافیت، و اصول پروپاقرصی دارد تا راه خود را باز کند؛ و بالاخره تبلیغات نیاز به پول دارد. اما به هرحال تبلیغات لازمه‌‌ی موفقیت در تجارت و کسبوکار است. از این راهنمای سفر برای پیدا کردن مسیر خود در راههای تودرتوی تبلیغات استفاده کنید؛ با استفاده از این کتاب درمییابید که سنگفرش خیابانها از طلاست.

این کتابی سودآور برای شرکتی بزرگ و تجاری نیست که بودجه‌‌ای نامحدود برای آب کردن محصولات پرمصرف و نقدینگی بالا برای تبلیغات تلویزیونی دارد. بلکه کتابی برای مقاطعهکاران‌‌، صاحبان شرکتهای کوچک یا متوسط و افراد باتجربهای است که خدمات مهم ارائه میدهند. در یک کلام، این کتاب به درد کسی میخورد که میخواهد کار و کاسبی راه بیندازد و به کمک تبلیغات تجارتی پررونق پایهگذاری کند. این کتاب به درد گروه دیگری هم میخورد، گروهی که بودجهی تبلیغات درصد زیادی از سود ناویژهی آنها و درنتیجه بار سنگینی بر سود ویژهی آنهاست.

میتوانید این کتاب را از صفحهی اول تا صفحهی آخر موبهمو بخوانید، همچنین میتوانید آن را کتابی مرجع در نظر بگیرید و فقط سراغ بخشهای مورد نیاز بروید. به هر روشی که این کتاب را بخوانید، در آن میانبُرها، دیدگاهها، تکنیکها و اطلاعاتی درمورد کاهش هزینهها مییابید که باعث میشود یکشبه ره صدساله بروید. علاوه بر این بسیاری از ابهامات موجود را نیز برطرف میکند.

اطلاعات تکمیلی

کد کالا 50-4562
وزن 550.0000
انتشارات کاروان
مولف گری آر. دال
مترجم راضیه اسلامیه
ویراستار خیر
مصحح خیر
خطاط خیر
گردآورنده خیر
تاریخ انتشار 1 فروردین 1387
قطع کتاب رقعی
نوع جلد ندارد
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ معمولی
شرح CD/DVD

ندارد

تعداد صفحات 368
نوبت چاپ 1
شابک 13 رقمی 9789641750093

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
محتوا
به روز بودن
کیفیت تولید