0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

کتابهای دانشگاهی و منبع دروس تخصصی رشته های مختلف دانشگاه های کشور

Product was successfully added to your shopping cart.

دانشگاهی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 24552 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 2456
 1. روش پژوهش در مدیریت با تأکید بر مثالهای کاربردی و آماری

  روش پژوهش در مدیریت با تأکید بر مثالهای کاربردی و آماری
  ‎20٬500تومان
 2. حساب دیفرانسیل و انتگرال (لیتهلد) قسمت اول - جلد اول

  پیشگفتار ناشر
  حساب دیفرانسیل و انتگرال (calculus)، از موضوعاتی است که در همهٔ رشته‌های مهندسی و علوم پایه و کشاورزی و برخی از رشته‌های علوم اجتماعی مانند مدیریت و حتی رشته‌های علوم انسانی مانند جامعه‌شناسی و باستان شناسی تدریس می‌شود. در دانشگاههای ایران این درس با نامهایی چون ریاضی عمومی 1 و 2 یا ریاضی 1 و 2 عرضه می‌شود.
  طیف مخاطبان این درس به لحاظ رشتهٔ تحصیلی و میزان محتوای آموزشی لازم بسیار گسترده است. همچنین سطح دانشجویان و کیفیت آموزش در دانشگاههای مختلف متفاوت است. به‌همین دلیل انتشار یک یا حتی چند کتاب با موضوع حساب دیفرانسیل و انتگرال که با برنامهٔ درسی گروههای متنوع مخاطبان مطابقت کامل داشته باشد کفایت نمی‌کند.
  از این رو مؤسسهٔ فرهنگی فاطمی در برنامهٔ کتابهای دانشگاهی خود در مبحث «حساب دیفرانسیل و انتگرال» کتابهایی با سطوح و رهیافتهای گوناگون در دست تألیف و ترجمه دارد تا نظر استادان و دانشجویان تمام رشته‌های دانشگاهی تأمین شود.
  یکی از کتابهای خوب برای بخش عمده‌ای از مخاطبان، به‌ویژه دانشجویان تمام رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه، کتاب معروف حساب دیفرانسیل و انتگرال لیتهلد است. این کتاب در بیشتر دانشگاههای دنیا و از جمله در ایران در مقام کتاب درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  آنچه مؤسسهٔ فرهنگی فاطمی را بر آن داشت تا نسبت به ترجمه و انتشار این کتاب اقدام کند نبودن ترجمه‌ای مناسب از آخرین ویراست این کتاب در بازار نشر کتابهای دانشگاهی بود. امیدواریم این کتاب که توسط دو تن از سرشناس‌ترین استادان و مترجمان کتابهای دانشگاهی ترجمه شده که پیشتر نیز یکی از ویرایش‌های قبلی همین کتاب را ترجمه کرده‌اند، بتواند پاسخگوی نیاز دانشجویان و استادان گرامی باشد.
  ترجمهٔ کتاب در دو قسمت منتشر می‌شود: قسمت اول شامل دو جلد و متناسب با درس ریاضی عمومی 1 و قسمت دوم در یک جلد و متناسب با درس ریاضی عمومی 2 عرضه می شود. علاوه بر آن به‌منظور پشتیبانی و فراهم کردن ارتباط بهتر با دانشجویان و استادان گرامی وبگاه اختصاصی این کتاب به زبان فارسی نیز به زودی راه‌اندازی می‌شود.

  ‎12٬500تومان
 3. عربی به زبان ساده ایادفیلی

   

  درس عربی از جمله دروس دشوار برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور است، ولی در این کتاب که پرفروشترین کتاب عربی است سعی شده است به زبان ساده تمام نکات دستوری و قواعد ترجمه مورد نیاز یک داوطلب کنکور آورده شود. ویژگی دیگر این کتاب، پرسش های متعدد و گوناگون و تمارین و نمودارهای آن است به طوری که علاوه بر پرسش های کنکورهای سراسری و آزاد سال های گذشته از همه ی مباحث به اندازه کافی سوال و تمرین آورده شده است و شما از مراجعه به کتاب های متعدد و مراجع گوناگون بی نیاز می سازد.
  روش نگارش و تدوین کتاب:
  1 - ابتدا درس و نکات آن به طور کامل مطرح شده است.
  2 - در پایان اغلب درس ها یک جمع بندی آورده شده است.
  3 - بعد از هر درس یک تمرین و چند تست درباره ی آن موضوع گنجانده شده است.
  4 - بعد از هر فصل پرسش های کلی (تألیفی + گردآوری شده) از آن فصل آورده ام.
  5 - بعد از هر دو سه فصل آزمون های دوره ای که مروری است بر مطالب فصل های گذشته طرح کرده ام.
  6 - در پایان هر فصل برای راحتی به خاطر سپاری درخت حافظه ای از تمام مطالب آن فصل کشیده ام.
  7 - برای تسلط بر مبحث (درک مطلب و متن) یک فصل جداگانه به این موضوع اختصاص داده ام.
  8 - تمام قواعد مهم ترجمه به علاوه ترجمه جملات و لغات و اصطلاحات مهم کتاب های درسی را همراه با آزمون های ویژه از این مبحث در یک فصل جداگانه گردآوری نموده ام.
  9 - لابه لای مطالب راه های سریع و «میان بر» پیشنهاد داده ام.
  10 - بعد از هر بخش تمارین کلی از جملات خود کتاب های درسی استخراج کرده ام.
  11  در پایان کتاب برای تسلط بیشتر و سرعت عمل  پیدا کردن ، آزمون های کنکور سال های اخیر (تا سال 87) تمام رشته ها را نقل کرده ام.
  12 - در پایان کتاب به تمام تمارین و پرسش ها بصورت توضیحی پاسخ داده ام.

  ‎32٬000تومان
 4. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی (جلد دوم)

  این كتاب از روی ویرایش هفتم متن انگلیس ترجمه شده و متن فارسی آن در دو جلد(جلد اول شامل دو قسمت و جلد دوم شامل یك قسمت) انتشار یافته است. مطالب این جلد درباره حساب دیفرانسیل و انتگرال چندمتغیری و آنالیز برداری و بحثی در معادلات دیفرانسیل است. كل كتاب تمام مباحث لازم را برای یك درس متعارف حساب دیفرانسیل و انتگرال كه در سه ترم نیمساله به دانشجویان سالهای اول و دوم عرضه شود دربردارد. در انتهای هر جلد، پیوستهای متعدد درباره مفاهیم لازم و پاسخ مسأله‌ها آمده است.این كتاب به خاطر جهتگیری كاربردی آن، كثرت و تنوع مثالهای حل‌شده و تمرینها و سودمندیش برای دانشجویان علوم و مهندسی در زمینة موضوع خود شهرت جهانی دارد.ترجمة فارسی این كتاب در سال 1371 به عنوان كتاب سال انتخاب شده است.

  ‎26٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 24552 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 2456