0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

کتابهای دانشگاهی و منبع دروس تخصصی رشته های مختلف دانشگاه های کشور

Product was successfully added to your shopping cart.

دانشگاهی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 17884 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 1789
 1. روش پژوهش در مدیریت با تأکید بر مثالهای کاربردی و آماری

  چارچوب منسجم، توضیحات کافی، استفاده از شکل ها و نمودارها و ارائه مثال های واقعی، درک هر چه بهتر پژوهش علمی را برای دانشجویان و علاقه مندان آسان کرده است. ارائه داده های واقعی برای تمرین و تقویت مهارت های کار با داده ها از ویژگی های این کتاب است. نویسنده با خلاصه سازی و در عین حال توجه به نکات عملیاتی در طرح های پژوهش کیفی کوشیده است به علاقه روزافزون پژوهشگران به روش های کیفی پژوهش پاسخی مناسب دهد. در نهایت، اخلاق به عنوان گوهر علم و تحقیق به صورت نسبتاً جامع و بر مبنای یک چارچوب منسجم ارائه و بررسی شده است.

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب روش پژوهش در مدیریت با تأکید بر مثالهای کاربردی و آماری با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورتی اینترنتی کتاب روش پژوهش در مدیریت با تأکید بر مثالهای کاربردی و آماری از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید

   

  ‎45٬000تومان
 2. حساب دیفرانسیل و انتگرال (لیتهلد) قسمت اول - جلد اول

  پیشگفتار ناشر
  حساب دیفرانسیل و انتگرال (calculus)، از موضوعاتی است که در همهٔ رشته‌های مهندسی و علوم پایه و کشاورزی و برخی از رشته‌های علوم اجتماعی مانند مدیریت و حتی رشته‌های علوم انسانی مانند جامعه‌شناسی و باستان شناسی تدریس می‌شود. در دانشگاههای ایران این درس با نامهایی چون ریاضی عمومی 1 و 2 یا ریاضی 1 و 2 عرضه می‌شود.
  طیف مخاطبان این درس به لحاظ رشتهٔ تحصیلی و میزان محتوای آموزشی لازم بسیار گسترده است. همچنین سطح دانشجویان و کیفیت آموزش در دانشگاههای مختلف متفاوت است. به‌همین دلیل انتشار یک یا حتی چند کتاب با موضوع حساب دیفرانسیل و انتگرال که با برنامهٔ درسی گروههای متنوع مخاطبان مطابقت کامل داشته باشد کفایت نمی‌کند.
  از این رو مؤسسهٔ فرهنگی فاطمی در برنامهٔ کتابهای دانشگاهی خود در مبحث «حساب دیفرانسیل و انتگرال» کتابهایی با سطوح و رهیافتهای گوناگون در دست تألیف و ترجمه دارد تا نظر استادان و دانشجویان تمام رشته‌های دانشگاهی تأمین شود.
  یکی از کتابهای خوب برای بخش عمده‌ای از مخاطبان، به‌ویژه دانشجویان تمام رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه، کتاب معروف حساب دیفرانسیل و انتگرال لیتهلد است. این کتاب در بیشتر دانشگاههای دنیا و از جمله در ایران در مقام کتاب درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  آنچه مؤسسهٔ فرهنگی فاطمی را بر آن داشت تا نسبت به ترجمه و انتشار این کتاب اقدام کند نبودن ترجمه‌ای مناسب از آخرین ویراست این کتاب در بازار نشر کتابهای دانشگاهی بود. امیدواریم این کتاب که توسط دو تن از سرشناس‌ترین استادان و مترجمان کتابهای دانشگاهی ترجمه شده که پیشتر نیز یکی از ویرایش‌های قبلی همین کتاب را ترجمه کرده‌اند، بتواند پاسخگوی نیاز دانشجویان و استادان گرامی باشد.
  ترجمهٔ کتاب در دو قسمت منتشر می‌شود: قسمت اول شامل دو جلد و متناسب با درس ریاضی عمومی 1 و قسمت دوم در یک جلد و متناسب با درس ریاضی عمومی 2 عرضه می شود. علاوه بر آن به‌منظور پشتیبانی و فراهم کردن ارتباط بهتر با دانشجویان و استادان گرامی وبگاه اختصاصی این کتاب به زبان فارسی نیز به زودی راه‌اندازی می‌شود.

  ‎25٬000تومان
 3. عربی به زبان ساده ایادفیلی

   

  درس عربی از جمله دروس دشوار برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور است، ولی در این کتاب که پرفروشترین کتاب عربی است سعی شده است به زبان ساده تمام نکات دستوری و قواعد ترجمه مورد نیاز یک داوطلب کنکور آورده شود. ویژگی دیگر این کتاب، پرسش های متعدد و گوناگون و تمارین و نمودارهای آن است به طوری که علاوه بر پرسش های کنکورهای سراسری و آزاد سال های گذشته از همه ی مباحث به اندازه کافی سوال و تمرین آورده شده است و شما از مراجعه به کتاب های متعدد و مراجع گوناگون بی نیاز می سازد.
  روش نگارش و تدوین کتاب:
  1 - ابتدا درس و نکات آن به طور کامل مطرح شده است.
  2 - در پایان اغلب درس ها یک جمع بندی آورده شده است.
  3 - بعد از هر درس یک تمرین و چند تست درباره ی آن موضوع گنجانده شده است.
  4 - بعد از هر فصل پرسش های کلی (تألیفی + گردآوری شده) از آن فصل آورده ام.
  5 - بعد از هر دو سه فصل آزمون های دوره ای که مروری است بر مطالب فصل های گذشته طرح کرده ام.
  6 - در پایان هر فصل برای راحتی به خاطر سپاری درخت حافظه ای از تمام مطالب آن فصل کشیده ام.
  7 - برای تسلط بر مبحث (درک مطلب و متن) یک فصل جداگانه به این موضوع اختصاص داده ام.
  8 - تمام قواعد مهم ترجمه به علاوه ترجمه جملات و لغات و اصطلاحات مهم کتاب های درسی را همراه با آزمون های ویژه از این مبحث در یک فصل جداگانه گردآوری نموده ام.
  9 - لابه لای مطالب راه های سریع و «میان بر» پیشنهاد داده ام.
  10 - بعد از هر بخش تمارین کلی از جملات خود کتاب های درسی استخراج کرده ام.
  11  در پایان کتاب برای تسلط بیشتر و سرعت عمل  پیدا کردن ، آزمون های کنکور سال های اخیر (تا سال 87) تمام رشته ها را نقل کرده ام.
  12 - در پایان کتاب به تمام تمارین و پرسش ها بصورت توضیحی پاسخ داده ام.

  ‎100٬000تومان
 4. حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی (جلد دوم)

  این كتاب از روی ویرایش هفتم متن انگلیس ترجمه شده و متن فارسی آن در دو جلد(جلد اول شامل دو قسمت و جلد دوم شامل یك قسمت) انتشار یافته است. مطالب این جلد درباره حساب دیفرانسیل و انتگرال چندمتغیری و آنالیز برداری و بحثی در معادلات دیفرانسیل است. كل كتاب تمام مباحث لازم را برای یك درس متعارف حساب دیفرانسیل و انتگرال كه در سه ترم نیمساله به دانشجویان سالهای اول و دوم عرضه شود دربردارد. در انتهای هر جلد، پیوستهای متعدد درباره مفاهیم لازم و پاسخ مسأله‌ها آمده است.این كتاب به خاطر جهتگیری كاربردی آن، كثرت و تنوع مثالهای حل‌شده و تمرینها و سودمندیش برای دانشجویان علوم و مهندسی در زمینة موضوع خود شهرت جهانی دارد.ترجمة فارسی این كتاب در سال 1371 به عنوان كتاب سال انتخاب شده است.

  ‎50٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 17884 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 1789