0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

آمار زیستی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 18 تا

 1. 1
 2. 2
 1. دیرینه شناسی بی مهرگان کاربردی

  کتاب نوشته شده "دیرینه‌شناسی ‌بی‌مهرگان" نام دارد و هدف آن دانش‌افزاری در این راستا است. پیش از این که در این‌باره مطلبی بنگاریم. ابتدا نوشته‌ای از دانشمند برجسته، پژوهنده بزرگ و فیلسوف مشهور ایرانی ابوریحان بیرونی در باب این موضوع می‌آوریم تا هدف کتاب در آغاز مشخص شود و تاریخ این علم برما روشن گردد.

   شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب دیرینه شناسی بی مهرگان کاربردی با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا با خرید اینترنتی کتاب دیرینه شناسی بی مهرگان کاربردی از سایت فردابوک  آنرا درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی کتاب با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.

   

  ‎15٬000تومان
 2. جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 زیست شناسی

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 زیست شناسی  با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورت اینترنتی کتاب جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 زیست شناسی  را از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.

  ‎20٬000تومان
 3. مرور جامع آمار زیستی

  برخی از عناوین فهرست

  • مفاهیم و تعاریف و جداول فراوانی
  • توصیف عددی نتایج مشاهدات
  • احتمالات - رشو های شمارش
  ‎4٬900تومان
 4. کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

  مجموعه سوالات با تحلیل کامل گزینه ها

  ‎4٬270تومان
 5. مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترا آمار زیستی

  ویژه دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت و دانشگاه سراسری
  ‎25٬000تومان
 6. مهندسی ژنتیک گیاهی و نشانگرهای انتخابی

  این کتاب که توسط دکتر حسن رهنما و دکتر غلامرضا صالحی جوزانی از محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران و دکتر رضا معالی امیری عضو هیأت علمی دانشگاه تهران تألیف شده، شامل پنج فصل به نام‌های گیاهان تراریخته و اهمیت آنها، مبانی مهندسی ژنتیک گیاهی، انواع نشانگرهای انتخابی، مخاطرات احتمالی نشانگرهای انتخابی و روش‌های کاهش مخاطرات نشانگرهای انتخابی است. گفتنی است, این کتاب برای کلیه علاقمندان زیست فناوری، اساتید، محققان و متخصصان مهندسی ژنتیک گیاهی و همچنین کلیه دانشجویان رشته‌های زیست‌شناسی و زیست‌فناوری کاربرد دارد.
  ‎8٬500تومان
 7. مبانی انسانشناسی زیستی

  هدف از تألیف این کتاب چنان‌که از نام این کتاب پیداست، پایه و بنیانی بر شناخت علم انسان‌شناسی زیستی است. با وجود اینکه، انسان‌شناسی در چند دانشگاه ایران تدریس می‌شود و دارای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد است، با این وصف، تاکنون جز کتاب مقدمه بر انسان‌شناسی زیستی اثر جامعی که این علم را معرفی کند نوشته نشده است. گذشته از آن، عموم انسانها نیز علاقه وافری به شناخت انسان و داشتن آگاهی و اطلاعات درخصوص مسائل زیستی آن دارند. از این جهت تألیف این کتاب بسیار ضروری است و سعی شده است که در آن علم انسان‌شناسی زیستی به زبان ساده و به اجمال معرفی شود تا کسانی که به آگاهی از آن علاقه‌مندند به ویژه دانشجویان کارشناسی که درسی هم بنام «انسان‌شناسی زیستی» ­ به صورت اجباری ­دارند، بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
  ‎6٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 18 تا

 1. 1
 2. 2