0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

منابع دانشگاهی رشته مهندسی متالورژی و مواد

Product was successfully added to your shopping cart.

مهندسی متالورژی و مواد

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 193 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 20
 1. متالوژی مکانیکی

  هدف از نگارش این كتاب ارائه كامل مبحث متالورژی مكانیكی در یك جلد كتاب جامع است. بنابراین كتاب با تعریف پیوستاری تنش و كرنش شروع می شود. این كتاب زمینه تا مكانیزمهای عیب جریان و شكست فلزات ادامه می یابد و سپس آزمونهای مربوط به ویژگیهای مهم مكانیكی و فرایندهای فلز كاری بررسی می شود. این كتاب مثل قبل برای دانشجویان سال اول كارشناسی ارشد یا فارغ التحصیلان دوره كارشناسی در نظر گرفته شده است. پدیده ها و روابط بنیانی در یك زمینه مهندسی مورد تاكید قرار می گیرد.به منظور شناخت مبحث مكانیك فصل مجزایی درباره مكانیك شكست به فصل مربوط به رفتار مكانیكی مواد پلی مری اضافه شده است. سایر موضوعهایی كه برای اولین بار اضافه شده یا محتوای آنها گسترش یافته عبارُت اند از طرحهای تغییر شكل روشهای اجزای محدود شكست تحت تاثیر محیط و بر هم كنش جزش-خستگی.به منظور كمك به دانشجویان مثالهای روشنگر متعددی در سرتاسر كتاب گنجانده شده است. همچنین پاسخ منتخب برای دانشجویان ذكر شده و راهنمای حلی مسائل برای مربیان نیز تهیه شده است. در این كتاب تاكید اصلی مانند بیشتر كتابهای درسی متداول، در زمینه مهندسی بر استفاده از یكاهای SI است.

  ‎70٬000تومان
 2. : طراحی و تکنولوژي قالبها و فرآیندهاي کشش

  امروزه در تولید اکثر قطعات صنعتی، رفاهی، تزئینی و .... فرآیند قالبهاي کششی و پروسه-
  هاي مختلف کشش روي ورق به روشهاي دیگر مشاهده میشود. هنر نمایی و زیباسازي
  قطعاتی که به نوعی با کشش ورقها مرتبط هستند، به خوبی ملموس و مورد توجه است. با
  رشد روز افزون نیاز و تقاضاي بشر در حوزههاي مختلف مانند خودرو، هوا فضا، لوازم خانگی،
  اسباب بازي، حمل و نقل، رفاهی، تزئینی و صنایع خاص صنعتی و نیمه صنعتی، دانش و
  تکنیکهاي عملی وکاربردي فن کشش، متنوع و بهینه شده است.
  کشش هم زمان ورقهاي غیر هم جنس و تولید مخازن بدون درز، نیز از این موارد است.
  در کتاب حاضر سعی شده است، مفاهیم تئوري و عملی کشش تبین و مورد مداقه قرار گیرد.
  طراحی وارائه روشهاي ساخت قالبهاي کشش، کشش ورق بر روي قالب بوسیله چرخش با
  شکلدهی اشکال و قطعات خاص در قلمرو کشش و هم چنین ارائه و ،(spinining) سرعت زیاد
  معرفی نرم افزارهاي مرتبط از آوردههاي کتابی که در پیش رو دارید، میباشد.
  در این کتاب سعی و تلاش وافر شده است تا مطالب هم چنانکه مبتنی بر سر فصلها و
  سیلابسهاي دروس دانشگاهی و مراکز آموزش عالی باشد، علاوهبر آن نیازهاي بخش صنعت و
  بازار کار را درحد ممکن برآورده کند.

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب طراحی و تکنولوژي قالبها و فرآیندهاي کشش با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا با خرید اینترنتی کتاب طراحی و تکنولوژي قالبها و فرآیندهاي کشش از سایت فردابوک  آنرا درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی کتاب با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.

   

  ‎32٬000تومان
 3. فرهنگنامه تخصصی متالورژي

  فرهنگنامه تخصصی متالورژي
  نویسنده : مسعود یوسفی ،؛حجت الله زیاري، مهندس کلانتر نیستانکی
  شابک : 9786006594064
  انتشارات : دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی
  قطع کتاب : وزیری
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 660

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب فرهنگنامه تخصصی متالورژي با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا با خرید اینترنتی کتاب فرهنگنامه تخصصی متالورژي از سایت فردابوک  آنرا درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی کتاب با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.

   

  ‎60٬000تومان
 4. شکستگی در سنگ

  کتاب شکستگی در سنگ در شش بخش و بیست و یک فصل مستقل تدوین شده است . بخش اول کتاب به مکانیک شکست و رابطه ی بین تنش و تغییر شکل در توسعه شکستگی ها می پردازد . بخش دوم کتاب به زمین شناسی شکستگی ها ، اختصاص یافته و در آن خاستگاه و مشخصات شکستگی ها کششی ، یعنی درزها و شکستگی های برشی ، یعنی گسل ها ، مورد بحث قرار گرفته است . اکتشاف شگستگی ها موضوع اصلی بخش سوم کتاب است . در فصل های این بخش ، روش های اکتشافات سطحی و زیرسطحی شکستگی ها و همچنین شناسایی شکستگی ها توسط طبقه بندی کننده ها و ترکیب اطلاعات ، مورد بحث قرار گرفته است . عنوان بخش چهارم کتاب تحلیل شکستگی ها است و در آن روش های تحلیل یک یا دو متغیره ، مطالعه فراکتالی شکستگی ها و در کنار آن نقش شکستگی ها در طبقه بنده توده سنگ و شاخص مقاومت زمین شناختی ، عرضه شده است . بخش پنجم کتاب مدل سازی شکستگی ها پرداخته است . آخرین بخش کتاب نیز به رفتار شکستگی ها در کاربردهای مهندسی اختصاص یافته است . مخازن نفت و گاز شکسته ، آبشکافت ، جریان سیال در شکستگی ها و شکستگی ها و معدن کاری ، عناوین فصل های این بخش هستند .

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب شکستگی در سنگ با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورتی اینترنتی کتاب شکستگی در سنگ از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید

   

  ‎90٬000تومان
 5. جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 متالوژی

  شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 متالوژی  با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورت اینترنتی کتاب جامع ترین مرجع زبان تخصصی ارشد و دکتری 504 متالوژی  را از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.

  ‎45٬000تومان
 6. فرآيندهای سینتیکی در مهندسی مواد و متالورژی

  كتاب حاضر در چهار بخش ارائه شده است. بخش اول سينتيك شيميايي و بخش دوم سينتيك انتقال عنوان گرفته است. نظريه ها و قوانين اصلي سرعت در اين دو بخش تشريح شده اند. بخش سوم به شرح مواردي از كاربرد اطلاعات سينتيكي در محاسبه سرعت فرآيندها پرداخته است. نمونه هايي از اين فرآيند عبارتند از تحولات الكتروشيميايي، جوانه زني، رشد، واكنش بين جامد و گاز و... . بخش چهارم در حقيقت راهنماي كتاب بوده و حاوي اطلاعاتي در خصوص مطالب ساير بخشها مانند جداول راهنما، حل مسائل و فهرست مآخذ و مراجع است.

  ‎50٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 193 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 20