0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

کتابهای حوزه علوم انسانی از جمله ادبیات، روانشناسی، فلسفه، علوم سیاسی و ...

Product was successfully added to your shopping cart.

علوم انسانی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 9000 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 900
 1. تاریخ تحلیلی اسلام تا پایان امویان

  مرجع دانشگاهی برای درس تاریخ اسلام
  ‎28٬000تومان
 2. راز

  با آگاهي از کتاب راز متوجه خواهي شد كه چطور مي‌تواني به تمام خواسته‌هايت دست يابي و به قدرت و نيروي پنهان در وجودت واقف شوي. نيرويي كه با آشكار نمودن آن مي‌تواني سلامتي، ثروت و شادي را به هر جنبه از زندگي‌ات وارد كني...

  ‎5٬200تومان
 3. هاشمی در سال 88

  رفتار بسیاری از خواص و شخصیت های دینی و سیاسی در سال 1388 قابل نقد، بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق و موشکافانه است. برخی از خواص و شخصیت ها در این سال بر خلاف مشی سابق خویش، بیش از آنکه موضع بگیرند، سکوت اختیار کردند و کمتر به چشم آمدند.

  برخی اما به اتخاذ مواضع غیر شفاف روی آوردند. برخی دیگر به بهانه ی دفاع از اصلاح طلبی به تخریب نظام اسلامی و برخی به بهانه ی دفاع از نظام اسلامی به تسویه حساب های شخصی پرداختند. برخی، خطاها و جرایم مدعیان اصلاح طلبی و برخی دیگر خطاها و جرایم مدعیان اصول گرایی را ندیدند.

  در این میان البته بودند افرادی که به هدف دفاع از انقلاب و نظام اسلامی از دشمنان نظام ابراز برائت کرده، به نقد و تذکر اشتباهات و جرایم گروه ها و جریانات مختلف روی آوردند. گرچه ممکن بود در تشخصی میزان این خطاها و جرایم، اختلاف نظرهایی در میان صاحبان این منش وجود داشته باشد.

  تلاش ما در این نوشتار اما به ارائه ی گزارشی از مجموعه مواضع آیت الله هاشمی رفسنجانی در این سال معطوف شده است.

  ‎45٬000تومان
 4. نوروز

  کتابی جامع در مورد نوروز شامل: فلسفه نوروز، آیین و رسوم نوروز، نوروز در باستان، نوروز و اسطوره ها، نوروز و گاه شماری در ایران، نوروز در تاریخ، هفت سین، سیزده به در، نوروز در مناطق مختلف ایران، نوروز در کشورهای دیگر، نوروز در متون، سفرنامه ها و اشعار نوروزی
  ‎90٬000تومان
 5. برج فرازان

  برج فرازانی که در دوران عظمت تمدن اروپا برپا شد، بنایی بود برآمده از حشمت و شکوه و شور و زیبایی، و نیز سردابهای تاریک. ساکنان برج، در قیاس با عصر آینده، روزگاری سپری کردند توام با اتکای به نفس و اطمینان و امید بیشتر، جلال و جاه و زیبایی و بریز و بپاش زیادتر، آسایش و فراغ خاطر و خرمی بالاتر، لذت فزونتر از همنشینی و گفت و شنود با یکدیگر، ستم و ریای گسترده تر، بینوایی و نیاز سخت تر، احساسات، از جمله احساسات دروغین و سطحی وافرتر، در برابر بیمایگی بردباری کمتر، از کار احساس غرور ژرفتر، از مشاهده ی طبیعت و جد شدیدتر، و نشاط و شادابی سرشارتر. دنیای آن روزگار از بسیاری چیزها برخوردار بود که باید اکنون از کف رفته محسوب شود، صرف نظر از اینکه چه به جای آن به دست آمده باشد.
  ‎80٬000تومان
 6. علم و دین

  این كتاب بررسی جامعی است از مسائل عمده‌ای در زمینه رابطه علم و دین به ویژه در زمانه معاصر پدیده آمده است. مؤلف با آن كه موضوع علم و دین را متفاوت می‌داند معتقد است كه نقاط اتفاق و اشتراك بسیار بین این دو در روش و نگر ش وجود دارد و در هر دو حوضه عینیت محض ممكن نیست و وجود آگاهی انسان در هر دو آنها ناگزیر است. به عبارت دیگر وی علم و دین را دو زبان مكمل می‌داند نه متعارض، باربور در این كتاب جهان‌بینی یكپارچه‌ای را ارائه كرده است كه در آن نظم و نظام طبیعت را در چهار چوب آرای كلامی متأخذ از تعبیر و تفسیر وحی تاریخی و احكام دینی بررسی كرده است. علاوه بر این نویسنده واكنشهای قدیم و جدید تعارض علم در برابر اندیشه دینی(مسیحی) را نیز تحلیل كرده است. این كتاب به عنوان كتابی درسی و دانشگاهی تألیف شده و روش آن آموزشگرانه است نه جدلی. در پایان هر فصل تلخیص مؤجز و فشرده‌ای ارائه شده است كه بسیار مفید وخواندنی است. نویسنده كتاب اصلا چینی است(متولد 1923) اما سالها استاد فیزیك و نیز صاحب كرسی ادیان در دانشگاههای آمریكا بوده است. ترجمه كتاب از روی چاپ سوم (1972) نسخه اصلی صورت گر فته است.

  ‎45٬000تومان
 7. روزگاران : تاریخ ایران از آغاز تا سقوط سلطنت پهلوی

  تاریخ ایران از دوران مادها وهخامنشیان تا دسقوط سلطنت پهلوی

  ‎110٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 9000 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 900