0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

مجموعه نرم افزاری KING 2013 (24 DVD)

بازنگری سریع

چرا مجموعه نرم افزاری پرند؟

اولین مجموعه نرم افزاری تولید شده در کشور

مجموعه نرم افزاری پرند اولین مجموعه نرم افزاری تولید شده در کشور بوده که در سال ١٣٧٨ با نام تجاری KING به بازار عرضه شد. پس از گذشت چندین سال از عرضه این محصول موفق، شرکت های متفرقه بسیاری سعی کردند تا با انتخاب نام های مشابه از جهت لغتی یا معنایی تعدادی از کاربران را به سمت محصولات خود جذب کنند. تولید مجموعه های بی کیفیتی با استفاده از نام KING و عرضه آن در فروشگاه ها و نمایشگاه های مختلف نشان دهنده تلاش افراد مختلف برای سوء استفاده از نام این محصول می باشد.

استفاده از یک تیم حرفه ای واحد

مجموعه نرم افزاری KING 2013 سی و سومین مجموعه تولید شده توسط شرکت فنی مهندسی پرند بوده که توسط یک تیم حرفه ای واحد در طی ١٣ سال گذشته تولید و عرضه شده است. تعداد زیادی از شرکت هایی که اقدام به ساخت مجموعه های نرم افزاری می کنند به دلیل عدم داشتن یک تیم فنی ثابت، محتوای محصولاتشان توسط افراد و گروه های متفاوتی خارج از شرکت تولید کننده با سطح دانش و توانایی های گوناگون تولید می شود. مجموعه نرم افزاری پرند به دلیل استفاده از کادری واحد از مهندسین خود بدون نیاز به افراد یا سایر شرکت ها تولید می شود که این مورد سبب به وجود آمدن محصولی با بالاترین کیفیت از لحاظ محتوا خواهد شد.

اهمیت نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران

در فاصله زمانی میان نسخه های تولید شده از این مجموعه کادر فنی شرکت علاوه بر پاسخگویی به مشکلات کاربران، در حال جمع آوری نظرات، پیشنهادات و مشکلات متداول کاربران است. به این ترتیب تا قبل از تولید نسخه جدید تا حد ممکن سعی می شود نظرات سازنده کاربران در نسخه های جدید اعمال شده و با انجام تمهیداتی جلوی بروز مشکلات متداول کاربران در نسخه های بعدی گرفته شود. بنابراین کیفیت محتوایی مجموعه نرم افزاری پرند به هیچ عنوان با سایر مجموعه هایی که هر ٢ تا ٣ ماه تنها با تغییر رنگ جلد محصولات خود اقدام به ارائه یک ویرایش جدید می کنند قابل مقایسه نمی باشد.

پیشرفته ترین Autorun طراحی شده در کشور

برنامه خوداجرا یا Autorun مجموعه در ویرایش سی و سوم در تمامی زمینه ها مورد بهینه سازی قرار گرفته که در ادامه شما را با برخی از ویژگی های منحصربه فرد آن آشنا می کنیم:

- Autorun به صورت خودکار ساختار ویندوز شما را تشخیص می دهد: با این کار شما نیازی به انتخاب برنامه های ٣٢ یا ٦٤ بیتی در نصب ندارید. Autorun پس از اجرا بر روی سیستم شما به صورت هوشمند ساختار ویندوز شما را تشخیص داده و لیست برنامه ها را بر اساس ٣٢ یا ٦٤ بیتی بودن ویندوزتان نمایش خواهد داد.

- برای پیدا نمودن برنامه ها شما می توانید هم بر اساس نام جستجو را انجام داده و هم در متن توضیخات نرم افزارها این کار را انجام دهید. در این حالت اگر شما نام برنامه ای را به خاطر ندارید می توانید با جستجو در متن به سادگی آن را بیابید.

- بدون شک Autorun مجموعه نرم افزاری پرند دارای زیباترین رابط کاربری در میان محصولات موجود در بازار بوده و تک تک قسمت های از لحاظ گرافیکی با در نظر گرفتن کلیه جزییات طراحی شده است.

- تمامی برنامه های موجود در مجموعه دارای یک عکس تمام صفحه از محیط خود بوده و برخلاف برخی مجموعه ها از قرار دادن عکس های بی کیفیت یا تصویر جعبه نرم افزار به جای محیط آن خودداری شده است.

- در محیط Autorun شما قادر به مشاهده شخص یا شرکت سازنده، رده بندی برنامه از لحاظ ویژگی ها، تاریخ عرضه و میزان فضای مورد نیاز برای نصب هر برنامه خواهید بود.

- Autorun به صورت خودکار اندازه صفحه نمایش شما را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را با Resolution مانیتور دستگاه شما مطابقت می دهد. به عنوان مثال اگر شما از Netbook استفاده کنید Autorun با تمام ویژگی های خود در اندازه ای کوچکتر برایتان به نمایش در می آید.

- شما از داخل تمامی دیسک ها قادر به جستجوی کلیه برنامه های موجود در مجموعه و مرتب سازی آنها بر اساس نام، شماره دیسک، عنوان و حجم مورد نیاز برای نصب خواهید بود.

- نکات ضروری مورد نیاز برای نصب برنامه ها به صورت کامل در محیط Autorun قرار داده شده تا در صورت عدم دسترسی به کتاب راهنمای مجموعه بتوانید از این موارد آکاه شوید.

- قسمتی برای شما در Autorun در نظر گرفته شده که از طریق آن می توانید به بخش ثبت محصول در سایت شرکت رفته و همچنین در خارج از ساعات اداری بتوانید سوالات خود را به صورت اینترنتی برای ما ارسال کنید.

- یک فیلم آموزشی کامل در مورد استفاده از مجموعه نرم افزاری پرند در Autorun تعبیه شده تا شما بتوانید با تمامی ویژگی های آن به صورت تصویری آشنا شوید.

- با قرار دادن دیسک اول و تایید نصب Autorun می توانید این برنامه را بر روی سیستم خود نصب کرده و از امکانات گسترده آن بدون نیاز به قرار دادن دیسک ها استفاده کنید.

- تمامی برنامه های موجود در مجموعه دارای توضیحات فارسی کامل شامل معرفی برنامه به همراه ذکر ویژگی های مختلف آن می باشند.

فعال بودن خودکار بالای ٩٠% برنامه ها

یکی از بزرگترین مشکلات کاربران در استفاده از نرم افزارهای کرک شده انجام مراحل پیچیده فعال سازی برنامه ها بوده که سبب بروز مشکل و ایجاد نارضایتی در برخی موارد می شود. همچنین برخی از آنتی ویروس ها بسیاری از فایل های فعال سازی برنامه ها را به عنوان ویروس، تروجان یا فایل مخرب تشخیص داده و مانع استفاده شما از آنها خواهند شد. از آنجاییکه فعال سازی یک برنامه نیز ارتباطی به میزان دانش شما از کامپیوتر ندارد ممکن است این مشکل برای بسیاری از افراد به وجود بیاید. یکی از مفیدترین کارهایی که تیم فنی شرکت پرند در مراحل تولید این مجموعه انجام می دهد بررسی و آنالیز دقیق نحوه فعال سازی برنامه ها بوده تا با استفاده از روش های استاندارد شما را از درگیر شدن با مراحل پیچیده فعال سازی برنامه ها رها کند. در این حالت شما به عنوان کاربر، تنها کافیست تا فایل نصبی برنامه را اجرا کرده و نرم افزار را نصب کنید. تمامی مراحل فعا ل سازی از قبل انجام شده و و برنامه نصب شده بدون نیاز به فعال سازی آماده استفاده است. بر خلاف سایر مجموعه ها این فرآیند کوچکترین آسیبی به برنامه اصلی وارد نکرده و تنها مراحل فعال سازی به صورت خودکار بر روی سیستم شما انجام خواهند شد. این شیوه شامل بیش از ٩٠% برنامه های مجموعه بوده و می تواند سبب صرفه جویی در وقت تمامی کاربران این مجموعه باشد. همچنین برای تعداد محدودی از برنامه ها نیز که نیاز به فعال سازی دستی دارند فیلم آموزشی فارسی برای آنها در نظر گرفته شده تا شما بتوانید با مشاهده مراحل فعال سازی به سادگی برنامه نصب شده را فعال کنید.

کتاب راهنمای ٢٤٠ صفحه ای تمام رنگی

مجموعه نرم افزاری پرند به همراه یک کتاب راهنما ٢٤٠ صفحه ای تمام رنگی عرضه می شود که شامل لیست کلیه برنامه های مجموعه به همراه توضیح فارسی، نحوه استفاده از Autorun، مهم ترین نکات مورد نیاز جهت نصب و فعال سازی برنامه ها، سوالات متداول و مطالب آموزشی کاربردی می باشد. از جمله مطالب آموزشی قرار گرفته در کتاب راهنمای مجموعه می توان به نحوه نصب ویندوز ها، انتخاب آنتی ویروس مناسب، نکته ها و ترفندهای ویندوز، استفاده از Firewall و ... اشاره کرد.

کیفیت بالای محصول از لحاظ فیزیکی

بدون شک یکی از بارزترین ویژگی های محصولات تولیدی شرکت پرند علاوه بر محتوای آن کیفیت فیزیکی کالای تولید شده است. این دقت نظر تا جایی پیش رفته که هیچ یک از محصولات مشابه موجود در بازار از لحاظ کیفیت فیزیکی قابل رقابت با مجموعه نرم افزاری پرند نمی باشند. در تولید این محصول علاوه بر عقد قرارداد با بزرگترین کارخانه تولید DVD در خاورمیانه، از بهترین مواد مصرفی موجود در کشور استفاده شده تا محصول نهایی که در به دست مشتری می رسد از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. به عنوان مثال می توان از کیف دیسک های مجموعه نام برد که به صورت اختصاصی طراحی و تولید شده و بهترین محافظ و نگهدارنده برای دیسک ها به شمار می رود. هیچ یک از محصولات موجود در بازار از کیفیت کیف دیسک های مجموعه نرم افزاری پرند برخوردار نبوده و به جای طراحی یک محافظ با کیفیت، از مواد نامرغوب استفاده شده که در اثر استفاده مکرر به آسانی آسیب دیده و از هم جدا می شوند.

کپی برداری از محصول KING

مجموعه نرم افزاری پرند از ابتدای ظهور خود دستمایه تقلید و کپی برداری سایر شرکت هایی بوده که به جای معرفی ایده های نوین همواره به فکر کپی برداری از محصولات موفق بازار می باشند. به عنوان مثال می توان به یکی از شرکت هایی اشاره کرد که به تازگی در هر 2 تا 3 ماه نسخه جدیدی از محصولات خود را ارائه می کند. اگر شما چند نسخه اخیر مجموعه نرم افزاری پرند را با محصولات این شرکت مقایسه کنید قطعاً از کپی برداری های پی در پی شگفت زده خواهید شد.

پشتیبانی تلفنی و اینترنتی از طریق کد اختصاصی

مجموعه نرم افزاری پرند برخلاف سایر مجموعه ها دارای ٣٠ خط پشتیبانی تلفنی با شماره چهار رقمی و پشتیبانی به صورت آنلاین می باشد. تمامی مجموعه های تولید شده حاوی کارت پشتیبانی بوده که هر شخصی با ثبت محصول خود در سایت شرکت یک کد اختصاصی دریافت می کند. شما از طریق کد اختصاصی پشتیبانی می توانید سوالات و مشکلات خود در زمینه نصب یا فعال سازی برنامه ها را با کارشناسان شرکت در میان گذارید.

انتخاب دقیق و آگاهانه نرم افزارها

یکی از ویژگی های مجموعه نرم افزاری پرند انتخاب دقیق و آگاهانه نرم افزارهای قرار گرفته در مجموعه بوده و برخلاف سایر مجوعه های موجود در بازار حاوی صدها نرم افزار ضعیف و تکراری نمی باشد. بیش از ١١٠٠ نرم افزار قرار گرفته در مجموعه گلچینی از بهترین ابزارها بوده و در تولید این محصول کیفیت فدای کمیت نشده است. همچنین نرم افزارهای قرار گرفته در مجموعه از تعداد مشخصی برنامه انتخاب نشده و بانک نرم افزاری شرکت پرند شامل بیش از ده هزار نرم افزار کاربردی مختلف می باشد.

همراه داشتن کارت طلایی

تمامی مجموعه های نرم افزاری تولید شده حاوی کارت طلایی شرکت پرند بوده که با این کارت می توانید با مراجعه به شرکت تمامی مجموعه های نرم افزاری، محصولات آموزشی و آنتی ویروس های اورجینال را با ٢٠% تخفیف ویژه تهیه کنید. شرکت پرند بر خلاف برخی شرکت های کوچک که حتی دارای آدرس مشخصی نمی باشند دارای دفتر مرکزی با دسترسی مناسب بوده و پاسخگوی نیاز های نرم افزاری کاربران گرامی می باشد.

به همراه آموزش اینتراکتیو نرم افزارها

شرکت پرند علاوه بر تولید مجموعه های نرم افزاری اولین تولید کننده نرم افزارهای آموزشی به صورت اینتراکتیو می باشد. در مجموعه نرم افزاری پرند علاوه بر قرارگیری شبیه ساز نصب ویندوز های مختلف و آموزش تعدادی از برترین نرم افزارهای کاربردی، ٤ دوره مقدماتی از محصولات آموزشی در مجموعه قرار گرفته تا شما را در زمینه یادگیری این نرم افزارها یاری رساند.


دسترسی: تهیه از مراکز توزیع

‎40٬000تومان

جزییات

ویژگی های KING 2013 - به روزترین و باسابقه ترین مجموعه کاربردی آموزشی در کشور با قابلیت نصب کلیه برنامه ها بر روی ویندوز های ٣٢ و ٦٤ بیتی در قالب ٢٤ DVD - بدون داشتن قفل نرم افزاری و سخت افزاری، با امکان کپی کلیه برنامه های مجموعه بر روی حافظه های جانبی. - Autorun گرافیکی پیشرفته و هوشمند بدون نیاز به نرم افزار پیش نیاز، با قابلیت های منحصربه فردی چون نصب بر روی سیستم و سرعت اجرای بسیار بالا، تشخیص ساختار 32 یا 64 بیتی به صورت خودکار، امکان جستجو در توضیحات نرم افزارها، تشخیص خودکار Resolution تصویر و اجرا در یکی از اندازه های 800x600 یا 1024x768، مشاهده محیط برنامه ها قبل از نصب، جستجوی کلیه برنامه ها، مشاهده نام سازنده، رتبه بندی، تاریخ عرضه و حجم مورد نیاز جهت نصب هر نرم افزار به همراه فیلم آموزشی نحوه استفاده از Autorun - تضمین نصب و فعال سازی صحیح کلیه نرم افزارهای مجموعه به همراه پشتیبانی تلفنی و اینترنتی از طریق سایت شرکت - به روز بودن تعداد بسیاری از نرم افزارهای مجموعه نسبت به نمونه های تولید شده مشابه در بازار - امکان جستجوی کلیه نرم افزارهای موجود در مجموعه بر اساس نام یا در متن توضیحات فارسی برنامه ها - فیلم آموزشی مرحله به مرحله فعال سازی برنامه ها به زبان فارسی و عدم نیاز به دانش قبلی برای فعال کردن نرم افزارها - کتاب راهنمای تمام رنگی ٢٤٠ صفحه ای شامل نکات ضروری، لیست کلیه برنامه های مجموعه به همراه توضیحات فارسی، سوالات متداول مطرح شده توسط کاربران، دانستنی ها و مطالب آموزشی کاربردی - برنده جوایز متعدد از معتبرترین همایش ها در سطح کشور نظیر جشنواره ستاره های فناوری ایران، کنفرانس بین المللی برند و آموزش، کنگره بزرگان رضایت مندی مشتری، کنفرانس بین المللی برند، همایش ملی برترین های انفورماتیک، بزرگان مدیریت و راهبری، بزرگان فناوری هزاره سوم و ... - قرارگیری بیش از ١١٠٠ نرم افزار در ٧٦ گروه مختلف با در نظر گرفتن اولویت کیفیت به جای کمیت و فعال سازی خودکار بیش از ٩٠% برنامه های مجموعه بدون هیچ گونه دستکاری در فایل نصبی برنامه ها، جهت راحتی هر چه بیشتر کاربران - توضیح کامل تک تک برنامه ها به زبان فارسی در محیط Autorun جهت آشنایی کاربر با نرم افزار و کاربردهای آن - عدم قرارگیری برنامه های تکراری جهت پرکردن فضای دیسک ها از جمله ارائه چندین نسخه مختلف از یک نرم افزار - دارای کارت پشتیبانی به همراه کد اختصاصی جهت پشتیبانی تلفنی و اینترنتی خریداران مجموعه - Bootable بودن کلیه دیسک های مجموعه و امکان استفاده از نرم افزار ها و آنتی ویرس های موجود در آنها قبل از ورود به ویندوز - عدم قرارگیری برنامه ها و ویندوزهای Beta یا دستکاری شده و قرارگیری نسخه اصلی نرم افزارها - نسخه نهایی Windows 7 Service Pack 1 شامل تمامی ویرایش ها در دو ساختار ٣٢ و ٦٤ بیتی - نسخه نهایی Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 حاوی تمامی ویرایش ها - نسخه نهایی Windows XP Professional Service Pack 3 به همراه جدیدترین درایورهای SATA - قرارگیری سیستم عامل Ubuntu 12.04 Desktop با قابلیت نصب در کنار کلیه نسخه های ویندوز - پشتیبانی کامل برای به روز رسانی آنتی ویروس های کسپرسکی و ای ست از طریق سرورهای اصلی شرکت های سازنده این آنتی ویروس ها با در اختیار قرار دادن فایل های فعال سازی از طریق سایت شرکت پرند - اسکن کامل مجموعه با برترین آنتی ویروس های روز دنیا از جمله اویرا ،نورتن ،کسپرسکی و ای ست - بسته نرم افزاری Adobe CS6 Master Collection کامل ترین مجموعه از برترین نرم افزارهای ساخت شرکت ادوبی با قابلیت تایپ مستقیم فارسی در محیط برنامه های Acrobat X Pro ،Photoshop ،Illustrator ،InDesign و Dreamweaver - قرارگیری نرم افزارهای حرفه ای شرکت Autodesk ویرایش 2013 شامل3ds Max ،AutoCAD ،Softimage Motionbuilder ،Revit Structure و SketchBook Designer - برترین نرم افزارها جهت کار با فایل های سه بعدی از جمله E-on Vue ،Rhinoceros ،LightWave ،Unity ،Google Sketchup ،Terragen ،ZBrush و iClone به همراه موتور V-Ray برای نرم افزار 3ds Max 2013 - 64-bit - برترین برنامه های مورد استفاده در ریاضیات و سایر رشته های مهندسی از جمله Mathworks MATLAB ،Mathematica ،IBM SPSS Statistics ،Minitab Professional و ... - امکان استفاده از قابلیت پیشرفته و مفید Windows XP Mode به همراه آموزش کامل نحوه نصب و استفاده از آن جهت اجرای برنامه های قدیمی به صورت مستقیم بر روی Windows 7 - قرارگیری برترین Application های فروشگاه اینترنتی App Store برای دستگاه های تمام لمسی iPhone و iPod Touch - بسته کامل نرم افزارهای اداری آفیس شامل Project ،SharePoint Designer ،Office Pro Plus و Visio - برنامه های حرفه ای تدوین فایل های ویدیویی شامل EDIUS ،Sony Vegas ،Boris RED ،VitaScene و BluffTitler - نسخه ME از نرم افزار واژه شناس Readiris جهت شناسایی متون موجود در عکس ها و فایل های PDF و تبدیل آنها به متون قابل ویرایش با پشتیبانی از زبان فارسی و ١٢٠ زبان دیگر - حرفه ای ترین محیط های برنامه نویسی و ساخت بانک های اطلاعاتی شامل Visual Studio Ultimate ،RAD Studio XE2 و SQL Server Enterprise - قرارگیری برنامه های قدرتمند شرکت CyberLink از جمله MediaEspresso ،MediaShow ،PhotoDirector Power2Go ،PowerCinema ،PowerDirector ،PowerDVD ،PowerProducer ،YouCam و YouPaint - مجموعه ای از نرم افزارهای حرفه ای و قدرتمند ساخت شرکت Corel شامل PDF Fusion ،CorelDRAW ،Painter WinDVD Pro ،VideoStudio Pro ،PaintShop Pro و AfterShot Pro - مجموعه ای از برترین نرم افزارها جهت کار با فایل های صوتی از جمله Sony Sound Forge ،Sibelius ،FL Studio Studio One ،REAPER ،MAGIX Music Maker ،SonicFire ،Sony ACID ،Virtual DJ ،Guitar Pro و ... - امکان استفاده از نرم افزارهای حرفه ای ساخت شرکت Serif از جمله MoviePlus ،PhotoPlus و WebPlus - مجموعه ای از برترین نرم افزار های مورد استفاده مهندسان عمران و معماری شامل ETABS ،SAFE ،SAP2000 Ultimate ،Perform-3D ،Column ،Bridge Advanced و ArchiCAD - مجموعه ای از جذاب ترین سرگرمی ها از جمله Angry Birds ،Backgammon Classic ،Sonic ،Chicken Invaders،Plants vs. Zombies و ... - مجموعه ای از نرم افزارهای کاربردی شرکت Ashampoo از جمله Burning Studio ،ClipFinder ،Core Tuner ،Snap ،HDD Control ،Photo Commander ،UnInstaller ،Photo Optimizer ،WinOptimizer و ... - مجموعه ای از برترین نرم افزارهای مورد استفاده در رشته مهندسی برق شامل NI Circuit Design Suite Power Pro ،BASCOM-AVR ،CodeVisionAVR ،SynaptiCAD Product Suite و Proteus Professional - بالاترین کیفیت تولید محصولات به دلیل عقد قرارداد با معتبرترین تولید کننده DVD در سطح کشور و استفاده از بهترین لوازم مصرفی موجود در تهیه این مجموعه نرم افزاری - آموزش معروفترین برنامه های کاربردی به صورت اینتراکتیو با صدای گویندگان حرفه ای کشور - به همراه فیلم آموزشی نحوه استفاده از مجموعه نرم افزاری پرند و کار با نرم افزار Autorun

اطلاعات تکمیلی

کد کالا 27329
وزن 840.0000
انتشارات شرکت فنی مهندسی پرند
تولید کننده خیر

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
محتوا
به روز بودن
کیفیت تولید