0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

هوش مصنوعی کاربردی

بازنگری سریع

هوش پاسخ سریع و دقیق به یک محرک است. در یک آزمون، هوش شخص بهوسیله کسب امتیاز تا یک سطح معین، اندازهگیری میشود. امتیاز الزم باید در یک زمان معین بهدست بیاید. در این مرحله دقت پاسخ دهی فرد به یک پرسش بسیار مهم است. از سویی، سرعت عمل به مفهوم پاسخگویی طی مدت از پیش تعیینشده و دقت به مفهوم پاسخ بستگی دارد. این همان چیزی است که ما در عمل، در فعالیتهای روزمره خود نیز مشاهده میکنیم. دو حوزهی دیگر در قلمرو علوم، یعنی فلسفه و روانشناسی نیز با روش متفاوتی به تعریف واژه هوش پرداختهاند؛ البته آنها نیز در نگاهی مشابه درک یک فرد معمولی را درباره هوش ارایه کردهاند. در یک رویکرد کلی هوش با استدالل و در یک رویکرد خاص با منطق ارتباط دارد. اگر یک نفر بدون توجه به رویکرد منطقی پاسخی دقیق به یک مساله ریاضی بدهد، ممکن نیست در مقایسه با کسی که رویکرد منطقی به مساله دارد اما پاسخ اشتباه داده است، امتیاز برابر یا بیشتر کسب کند. رویکرد منطقی با پاسخ عددی تقریبی در فلسفه و نیز در عمل، با سطح درک و فهم فاعلی که کار را انجام میدهد، ارتباط مستقیم دارد. در روانشناسی، هوش شامل یادگیری، سازگاری و خودسازماندهی در پاسخ به شرایط و یا محرک شناختهشده یا ناشناخته است. سازگاری و خودسازماندهی در مقابل یک وضعیت ناشناخته، حاکی از هوش انسان و همچنین حیوانات است.


شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب هوش مصنوعی کاربردی با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورتی اینترنتی کتاب هوش مصنوعی کاربردی از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید


 

دسترسی: اگر در بازار موجود باشد، تهیه و ارسال می شود.

‎70٬000تومان

جزییات

هنر هوش مصنوعی، امکان یادگیری، سازگاری و خودسازماندهی برای ماشین را فراهم میسازد. هوش مصنوعی، نهتنها علم محاسبات، بلکه منطق شناخت را نیز در بر میگیرد. همانگونه که الگوی پردازش اطالعات توسط انسان، الهامبخش ایجاد یک مدل سیستم محاسباتی شده است، منطق شناخت نیز موجب پدید آمدن هوش مصنوعی و ابعاد مترتب بر آن گردیده است.

اطلاعات تکمیلی

کد کالا 80652
وزن 1100.0000
انتشارات کیان رایانه
مولف میشرا-عابدی-خاتمی نژاد
مترجم خیر
ویراستار خیر
مصحح خیر
خطاط خیر
گردآورنده خیر
تاریخ انتشار 1 فروردین 1394
قطع کتاب خیر
نوع جلد خیر
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ معمولی
شرح CD/DVD خیر
تعداد صفحات 714
نوبت چاپ 1
شابک 13 رقمی 9786003070912

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

Only registered users can write reviews. Please, log in or register