0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.
انتشارات پیام نور

انتشارات دانشگاه پیام نور

انتشارات دانشگاه پیام نور در سال 1367 و با هدف نشر کتاب‌های مورد نیاز جهت تدریس در رشته‌های مختلف دانشگاه‌ پیام نور مجوز فعالیت خود را از وزارت ارشاد دریافت کرد. این انتشارات طی سالها فعالیت خود بیش از 1000 عنوان کتاب دانشگاهی در کلیه رشته‌ها منتشر کرده که تیراژ نشر آنها از چند میلیون جلد فراتر رفته است.

آدرس ثبت شده این انتشارات تهران، بزرگراه ارتش، ابتداي خیابان نخل، سازمان مركزي دانشگاه پيام نور، دفتر تدوين و توليد كتاب محتواي آموزشي است، اما مرکز نشر و فروش کتابهای پیام نور در آدرس تهران، خیابان رجایی، ابتدای بزرگراه بهشت زهرا، روبروی مسجد اعظم (مادر) واقع است.

انتشارات پیام نور با هدف ارائه کتاب‌های خود با قیمت بسیار ارزان و کمک به دانشجویان و جلوگیری از افزایش قیمت توسط مراکز فروش، توزیع کتاب‌های خود را صرفاً در اختیار مراکز ثبت شده و رسمی قرار داده و قرارداد منعقده به نحوی است که مرکز پخش ملزم به ارائه کتابهای مورد نیاز دانشجویان با قیمت مصوب است.

کتاب فردا تنها مرکز فروش اینترنتی رسمی انتشارات پیام نور است که تمامی عناوین چاپ شده و موجود این انتشارات را در اختیار دانشجویان و علاقه مندان قرار داده است.

فهرست کتابهای انتشارات پیام نور

کتاب فردا در کنار کتابهای درسی دانشگاه پیام نور، کتابهای کمک درسی و سی دی های آموزشی مرتبط را هم در دسترس علاقه مندان قرار داده که برخی از این ناشران عبارتند از: