0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • گردو نسخه پاییز 2011 - ویرایش 8 گردو نسخه پاییز 2011 - ویرایش 8

گردو نسخه پاییز 2011 - ویرایش 8

بازنگری سریع


لیست کامل نرم افزارهای گردو 2011-پاییز 90 با قابلیت جستجو


 


محتویات و دیسکهای بوت گردو:


این مجموعه که در 21 عدد DVD عرضه شده است، علاوه بر آپدیت تمام نرم‌افزارهای داخل مجموعه و ارائه آخرین نسخه هر نرم‌افزار، امکان نصب و اِعمال کرکها به صورت اتوماتیک، بدون دستکاری در سورس نرم‌افزارها را دارا می‌باشد که این مساله باعث راحتی هر چه بیشتر کاربران در نصب نرم‌افزارها خواهد شد.


تمام نسخه‌های ویندوز 7 با سرویس پک 1:همچون همیشه بوتهای این مجموعه شامل آخرین نسخه ویندوزها و برنامه های کاربردی دیگری می باشد.ویندوز 7 سرویس پک یک شامل تمام ویرایشها از Starter تا Ultimate در دونسخه 32 و 64بیتی را می‌توانید در DVD شماره 14 بیابید.سرویس پک 1 همراه ویندوز نصب می‌شود و ویندوز به طور اتوماتیک اکتیو شده و در حین و بعد از نصب نیاز به کار خاصی برای فعال سازی ندارد.


آخرین نسخه ویستا با سرویس پک 2 و تمام آپدیتها: ویندوز ویستا نسخه Ultimate، 32 و 64 بیت با سرویس پک 2 نیز در این مجموعه و در DVD شماره 13 قرار گرفته است. بسیاری از نسخه­های Integrated ویندوز ویستا دارای مشکلات اکتیو شدن است که در ویستای گردو این مشکلات به چشم نمی خورد و مراحل اکتیو شدن به طور اتوماتیک انجام می شود.


تمام نسخه های ویندوزXP با آخرین آپدیتها و سرویس پکها شامل :


XP با سرویس پک 3 و IE 8، SATA Support و نصب اتوماتیک: نسخه جدیدی از ویندوز XP با سرویس پک 3 در داخل DVD شماره 4 قرار داده شده است که شامل آخرین آپدیتها تا تابستان 90 می باشد.در عین حال که بسیاری از نرم‌افزارهای لازم برای یک سیستم همانند مجموعه کتابخانه‌های .Net Framework تا نسخه 3.5، Adobe Flash Player 10 ،DirectX ، Java RunTime ،  مجموعه درایورهای SATA، فونتهای فارسی و بسیاری از نرم‌افزارهای دیگر نیز در داخل این ویندوز قرار گرفته است که همراه با نصب ویندوز، این برنامه ها نیز به طور اتوماتیک نصب می‌شوند.کلیه مراحل نصب به صورت اتوماتیک بوده و در حین نصب هیچ سوالی همانند سریال از شما پرسیده نمی شود، همچنین این نسخه شامل Internet Explorer 8.0 و مدیا پلیر 11 نیز هست و زبان فارسی این ویندوز نیز فعال شده است.


XP با سرویس پک 3 و IE 7: در کنار ویندوز بالا نسخه دیگری از ویندوز سرویس پک 3 در DVD شماره 2 وجود دارد که تنها شامل Internet Explorer 7 و مدیا پلیر 11 می‌باشد و تغییر دیگری ندارد.لازم به ذکر است که نصب این نسخه اتوماتیک نبوده و کاربر در حین نصب باید اطلاعات لازم همانند شماره سریال و سایر مشخصه ها را وارد نماید.این نسخه برای کاربرانی که ویندوزی بدون دست کاری و ملحقات جانبی نیاز دارند، قرار داده شده است.


XP با سرویس پک 2 و IE 7: همچنین بنابر درخواست کاربران ویندوزهای XP با سرویس پک 2 نیز به این مجموعه افزوده شده است که می توانید در دیسک شماره 17 آنرا بیابید.


ویندوز سرور2008 R2 با سرویس پک 1: تمام نسخه‌های ویندوز سرور 2008 R2 به همراه سرویس پک 1 در دیسک شماره 12 موجود است.نصب و فعالسازی به طور خودکار صورت می‌گیرد و کاربر نیاز به تنظیمات جداگانه ای ندارد.نسخه 2003سرور Enterprise هم به همراه سرویس پک 2 در داخل دیسک شماره 3 موجود است.


مجموعه برنامه های آکرونیس 2011: نسخه جدید مجموعه برنامه های آکرونیس 2011 به خصوص برنامه محبوب Acronis True Image 2011 در دیسک شماره 16 قرار دارد که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از آن و با بوت کردن سیستم از طریق این دیسک از درایوهای خود پشتیبان تهیه نمایید و یا فایل پشتیبانی را که قبلا گرفته اید، برگردانید.


برگرداندن اطلاعات از دست رفته : برنامه Active Boot Disk 5.33 نیز به صورت بوت در داخل دیسک شماره 5 قرار دارد که بوسیله آن می توانید به بازیابی اطلاعات پاک شده، پارتیشنهای فرمت شده و یا درایوهای از دست رفته بپردازید.


تعمیر ویندوز:اگر ویندوز شما با مشکل مواجه شده است و بالا نمی‌آید، اگر بوت سکتور هارد شما خراب شده است و یا در حین بوت ویندوز پیغامهای خطای زیادی می‌گیرید، می توانید از دیسک شماره 9 برای تعمیر ویندزو XP و از دیسک شماره  15 برای تعمیر ویستا و 7 استفاده نمایید.این دو دیسک شامل مجموعه برنامه‌هایی هستن د که مایکروسافت برای ریکاوری و بازیابی ویندوزها طراحی کرده است.


Hiren، کاملترین مجموعه برنامه های بوت:احتمالا بسیاری از شما با مجموعه برنامه‌های بوت Hiren اشنایی دارید و با ان کار کرده اید.مجموعه نرم‌افزار Hiren BootCD نیز همانند سریهای قبلی آپدیت شد و آخرین نسخه یعنی نسخه 14.0در داخل مجموعه قرار گرفته است.بعضی از برنامه‌ها همانند Norton Ghost که توسط Hiren به خاطر مساله کپی‌رایت از این نسخه حذف شده بودف توسط ما مجددا اضافه شد.بنابراین این نسخه از نسخه اصلی هم کاملتر است. J


ویروس کشی در حالت بوت و بدون نیاز به نصب:در مجموعه‌های قبلی تنها انتی‌وروسهای Kaspersky و NOD32 به صورت بوت وجود داشت، در این نسخه علاوه بر این دو آنتی ویروس Avira نیز اضافه شده است که می‌توانید بوسیله این سه آنتی ویروس دستگاه را در حالت بوت اسکن کنید و ویروسها را ازبین ببرید.اگر اینترنت با پهنای باند بالا هم داشته باشید امکان آپدیت این آنتی ویروسها هم وجود دارد.


نرم افزارهای مهندسی و انیمیشن:نسخه کامل بسیاری از مهمترین نرم افزارهای مهندسی همانند Matlab 2011a، ArchiCAD 14 و مجموعه برنامه‌های شرکت CSI، نسخه‌های 2012 مجموعه برنامه های مهندسی و انیمیشن و Autodesk در این مجموعه قرار دارند.برخلاف بسیاری این نسخه‌ها کامل بوده و از محتویات آنها چیزی حذف نشده است.تمام این برنامه در دونسخه 32 و 64 بیتی در مجموعه قرار گرفته‌اند.


توضیحات مختصر در مورد بوتهای مجموعه :


DVD1: Hiren Boot Disk 14.0


HirenBoot Disk یکی از معروفترین بوت دیسکهای موجود است که تقریبا می توان گفت برای هرکاری در آن، ابزاری گنجانده شده است.برای پارتیشن بندی، تهیه پشتیبان از دیسکها و درایوها، بازگرداندن و بازیابی اطلاعات، تست سخت افزارهای سیستم همانند تست هارددیسک و حافظه، برنامه های آنتی ویروس و چک سیستم، مجموعه ای از برنامه های مدیریت فایل برای دسترسی به فایلهای سیستم در زمانهایی که ویندوز بالا نمی آید و انتقال آنها به جاهای دیگر، برنامه های مشاهده عکس، مدیریت و مشاهده فایلهای فشرده شده، ویرایش و بازیابی و دسترسی به جزییات هاردیسک همانند Boot Record و یا NTFS Table و حتی فرمت سطح پایین (Low Level Format)، مدیریت و تست شبکه و بسیاری از برنامه های دیگر که می توانید ببینید و با آنها کار کنید.در عین حال که یک ویندوز از پیش نصب شده (Windows Live) نیز در این مجموعه موجود است که به خصوص در زمانهایی که دسترسی به ویندوز اصلی ندارید بسیار مفید بوده و با آن می توانید از فایلهای سیستم خود پشتیبان (Backup) تهیه نمایید.در کنار آنهم یک لینوکس زنده به همین صورت وجود دارد که شاید گره گشای بسیاری از مشکلات شما باشد.


DVD2:Windows XP ServicePack 3 with IE7 and WMP 11


ویندوز XP به همراه آخرین سرویس پک مایکروسافت یعنی سرویس پک 3 و Internet Explorer 7 به همراه Windows Media Player 11. سرویس پک و این دو برنامه به صورت Integrated نصب می شوند و نکته مهم در مود این ویندوز این است که هیچگونه تغییر و دستکاری درسورس ویندوز داده نشده است.لذا برای کسانی که در مورد دستکاری نشدن ویندوز حساس هستند، این ویندوز انتخاب خوبی به شمار می رود.


DVD3:Windows Server 2003 Enterprise SP2


ویندوز سرور 2003 نسخه Enterprise به همراه سرویس پک 2 .


DVD4: Windows XP SP3 with IE8 and WMP 11


ویندوز XP به همراه سرویس پک 3 و آخرین نسخه Internet Explorer. به این نسخه از ویندوز بسیاری از برنامه های جانبی که برای نصب برنامه ها لازم است همانند .Net Framework، Adobe Flash Player، Java RunTime،فونتهای فارسی و بسیاری از موارد دیگر افزوده شده است تا کاربران بتوانند به محض نصب ویندوز، بدون نیاز به نصب هر برنامه اضافه دیگری از آن بهره ببرند.نصب این ویندوز به صورت خودکار بوده و نیازی به وارد کردن سریال برای نصب نیست.


DVD5: Active Boot Disk 5.33


یکی از کاملترین برنامه ها برای بازیابی اطلاعات از دست رفته سیستم در حالت بوت است که می تواند به آسانی فایلها، پارتیشنها و اطلاعات پاک شده را بازگرداند.


DVD6:NOD32 Antivirus Boot Disk


آنتی NOD32 به صورت بوت که می توانید هر زمان سیستم شما ویروسی شد و امکان نصب آنتی ویروس وجود نداشت، دستگاه را بوسیله این دیسک بوت کرده و درایوها را اسکن نمایید.امکان آپدیت این آنتی ویروس وجود دارد.


DVD7: Kaspersky  10 Boot Disk


آنتی ویروس بسیار قوی کسپرسکی به صورت بوت که می توانید هر زمان سیستم شما ویروسی شد و امکان نصب آنتی ویروس وجود نداشت، دستگاه را بوسیله این دیسک بوت کرده و درایوها را اسکن نمایید.امکان آپدیت این آنتی ویروس وجود دارد.


DVD8:Avira RescueDisk Boot Disk


آنتی ویروس اویرا به صورت بوت که می توانید هر زمان سیستم شما ویروسی شد و امکان نصب آنتی ویروس وجود نداشت، دستگاه را بوسیله این دیسک بوت کرده و درایوها را اسکن نمایید.امکان آپدیت این آنتی ویروس وجود دارد.


DVD9: Windows XP Recovery Disk


ابزاری برای بازیابی و بازگرداندن ویندوز در زمانهایی که ویندوز XP شما دچار مشکل شده است.شامل ابزارهایی برای دسترسی به رجیستری ویندوز و درایوها می باشد.


DVD10: Spotmau 2011


نرم افزار Spotmau که نسخه نصبی آن نیز در داخل مجموعه گردو وجود دارد و شامل ابزارهایی برای بهینه سازی ویندوز و هارددیسک است.


DVD11:Ubuntu 11.04 Desktop Edition


یکی از پرطرفدارترین توزیعهای لینوکس که بهترین گزینه برای شروع کار با لینوکس محسوب می شود.


DVD12:Windows Server 2008 R2 All Edition  64bit with ServicePack 1


این DVD شامل تمامی نسخه های ویندوز سرور 2008 R2 همانند Datacenter، Enterprise و … می باشد.برای نصب احتیاجی به سریال ندارد و به طور خودکار اکتیو می شود.سرویس پک 1 نیز به طور خودکار همراه ویندوز نصب می شود.


DVD13:Windows Vista Ultimate SP2 32&64bit


آخرین نسخه ویندوز ویستا نسخه های 32 و 64 بیتی به همراه سرویس پک 2 .بدون نیاز به سریال برای نصب و با اکتیویشن خودکار با امکان دریافت آپدیتها از سایت مایکروسافت.


DVD14:Windows 7 32&64bit All Edition with ServicePack 1


نسخه های 32 و 64 بیتی ویندوز 7 شامل تمامی نگارشهای ویندوز همانند Starter، Home Basic، Home Premium، Ultimate . سرویس پک 1 در حین نصب ویندوز به طور خودکار نصب خواهد شد. بدون نیاز به سریال برای نصب و با اکتیویشن خودکار با امکان دریافت آپدیتها از سایت مایکروسافت.


DVD15: Recovery Boot Disk For Windows 7 And Vista


ابزارهایی برای تعمیر و بازیابی ویندوزهای ویستا و 7


DVD16-Acronis Tools 2011


مجموعه کامل نرم افزارهای آکرونیس برای پارتیشن بندی، تغیر سایز درایوها، تهیه پشتیبان و بکاپ از درایوها و ویندوز و …


DVD17:Windows XP SP2 with IE7 and WMP 11


ویندوز XP به همراه سرویس پک 2 و شامل Internet Explorer 7 و Windows Media Player 11. سرویس پک و این دو برنامه به صورت Integrated بوده و هیچگونه تغییری در سورس ویندوز داده نشده است.لذا برای کسانی که در مورد دستکاری نشدن ویندوز حساس هستند، این ویندوز انتخاب خوبی به شمار می رود.


DVD18-Quick Tech PRO


نرم افزاری برای تست سخت افزار در حالت بوت


DVD19-Paragon Hard Disk Manager 2011


مجموعه ابزارهای پاراگون برای پارتیشن بندی، مرتب سازی و Defrag هارددیسک و مدیریت و بهینه سازی درایوها


DVD20-Windows XP Live


ویندوز XP بدون نیاز به نصب که می توانید بوسیله آن در حالتی که ویندوز بوت نمی شود، به درایوهای خود دسترسی داشته باشید.


 

دسترسی: تهیه از مراکز توزیع

‎44٬000تومان

جزییات

چــــــــــــــــــــرا گردو ؟

نسخه جدید گردو وارد بازار شد. این نسخه در 21 عدد DVD و شامل بیش از 2000 نرم افزار کاربردی با قابلیت اجرا و نصب برروی تمام ویندوزهای موجود 32 و 64 بیتی است.

مهمترین ویژگی این نسخه سریال اختصاصی گردو برای هر کاربر است که امکان آپدیت یکساله نرم افزار ESET Smart Security 4.2 32&64bit (شامل آنتی ویروس NOD32 و فایروال آن) را بدون دغدغه بلاک لیست شدن سریالها می دهد.

مهمترین ویژگیهای گردو 2011 – پاییز 90 :

  • بیش از 2000 نرم افزار تست شده برروی سه سیستم عامل در 21 عدد DVD اریجینال
  • سریال اختصاصی گردو برای هر کاربر با قابلیت یکسال آپدیت رایگان نرم افزار ESET Smart Security 4.2
  • کتاب گردونامه، تمام رنگی در 256 صفحه شامل آموزشها و مطالب کاربردی به همراه PDF نسخه های قبلی گردونامه
  • بسته بندی جـــــــــدید مجموعه گردو با درنظر گرفتن راحتی کاربران در نگهداری و جابجایی دیسک ها
  • گارانتی و پشتیبانی کامل برای نصب و اجرای تمام نرم افزارهای داخل مجموعه برروی تمام ویندوزهای 32 و 64بیتی
  • تمام نرم افزارها و ویندوزها بدون هرگونه دستکاری و تغییر در سورس برنامه
  • برنامه خوداجرای گردو با قابلیت اجرا برروی تمام ویندوزها بدون نیاز به نصب هرگونه برنامه جانبی
  • بدون هرگونه قفل نرم افزاری برای راحتی کاربران و بدون آسیب رساندن به درایو

تغییرات مهم گردو 2011 پاییز 90:

1-مهمترین تغییر که به خصوص برای سهولت کاربران و کم شدن دغدغه آنها نسبت به بحث امنیت و ویروسها صورت گرفته است، ارائه سریال اختصاصی برای آپدیت یکساله نرم افزار ESET Smart Security 4.2 است که شامل آنتی‌ویروس NOD32 و فایروال است که مجموعا در داخل یک بسته نرم افزاری تحت عنوان ESET Smart Security قرار گرفته اند و حفاظت کاملی از کاربران در مقابل ویروسها، Spywareها، بدافزارها و هک  انجام میدهند.با نصب این نرم افزار  دیتابیس آنتی‌ویروس با هربار اتصال به اینترنت به طور خودکار به روز شده و کاربر نیاز به هیچگونه کرک و یا سریال اضافه ای ندارد.

2-تعداد دی وی دی ها به 21 دی وی دی افزایش پیدا کرده است و بسیاری از نرم افزارهای مهندسی و حرفه‌ای به مجموعه اضافه شده است. تمام نرم افزارهای داخل مجموعه آپدیت شده و تعداد زیادی از نرم افزارها هم تغییر کرده است.همه نرم افزارها با ویندوزهای 23 و 64 بیتی 7 و ویستا و XP کاملا سازگارند .

3-بسته بندی مجموعه کاملا تغییر کرده است.کل دیسکها در داخل یک بسته شکیل و زیبا قرار گرفته‌اند که علاوه بر حمل و نقل راحت، حفاظت کاملی را نیز به ارمغان می آورد.

4- طبق روال مالوف تمام مقالات گردونامه تغییر کرده‌اند و بسیاری از مطالب، آموزشها، نکات و ترفندهای جدید در گردونامه به صورت گام به گام و همراه با عکس برای کاربران توضیح و آموزش داده شده است.مطالب گردونامه طوری انتخاب شده است که علاوه بر کاربرانی که آشنایی اندکی با کامپیوتر دارند، کاربران حرفه‌ای نیز بتوانند از مطالب آن بهره ببرند و از آن استفاده نمایند.این کتاب به صورت تمام رنگی و در 256 صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هدیه ویژه گردو:

1-کارت طلایی گردو با 11000 تومان اعتبار رایگان برای خرید مجموعه های بعدی گردو و یا یک پک رایگان

2-نسخه PDF گردونامه های قبلی که شامل بیش از 400 صفحه مطلب و آموزش در زمینه ویندوز و نرم افزارهای کاربردی است.

\"\\"\\\\"گردو2011\\"\"

گردو2011 - پاییز

 

برنامه خوداجرا:Gerdoo Autorun

\"\\"\\\\"گردو\\"\"

گردو 2011- پاییز 90 - اتوران

برنامه نویسان شرکت گردو با بررسی نیاز کاربران، نرم افزار خود اجرایی را برای مجموعه گردو تهیه کرده اند . با استفاده از این نرم افزار ، می توانید برنامه مورد نظر خود را در بین نرم افزارها جستجو نموده و به نام ومحل قرار گیری تمامی نرم افزارهای موجود در 14 عدد DVD ، دسترسی داشته باشید. همچنین با کلیک بر روی دکمه نصب ، می توانید از چگونگی مراحل نصب و اکتیو نمودن برنامه مطلع شده ، تا نرم افزار را بدون مشکل نصب نمائید. امکاناتی همانند توضیحات هر برنامه به همراه تصویر نرم افزار و تقویم شمسی از خصوصیات Autorun اختصاصی گردو است.

کتاب گردونامه: ویژه نامه آموزش برنامه های کاربردی:

\"\\"\\\\"گردونامه\\"\"

گردونامه 8 - پاییز 90

گردونامه سوم حاصل تعامل با تجارب و پیشنهادات کاربران و تازه های دنیای نرم افزار و سخت افزار است. در مجموعه پیش رو همانطور که وعده داده بودیم تکرار مطالب پایه ای مورد نیاز کاربران تازه کار و مطالب جدید و کاربردی را گنجانده ایم. مطالعه روش کار با نرم افزارهای محبوب جهان که بهترین ها در زمینه خود هستند کمک شایانی برای استفاده بهینه از کامپیوتر خواهد بود و مطالعه بعضی مطالب پایه ای حتی برای کاربران باسابقه تر نیز ممکن است حاوی نکات ظریف و کاربردی باشد، که از برخوردن به مشکلات و حتی تماس با پشتیبانی خواهد کاست. کاربران گرامی در تمام سطوح حتماً مطلب مفید و آموزنده ای را در این مجموعه خواهند یافت.

لیست مطالب گردونامه 2011 – پاییز 90 :

مقدمه

فهرست مطالب

راهنمای دیسک های بوت مجموعه گردو 2011 – پاییز 90

مدیریت پارتیشن ها – آموزش پارتیشن بندی و تغییر سایز پارتیشنها با نرم افزار Acronis Disk Director

اسرار سرزمین ویندوزها – مقایسه و معرفی ویندوزهای 32 و 64 بیت

اسرار سرزمین ویندوزها – مقایسه تفاوتهای نسخه‌های مختلف ویندوز 7

اسرار سرزمین ویندوزها – آموزش نصب ویندوز XP به صورت تصویری

اسرار سرزمین ویندوزها – آموزش نصب ویندوز ویستا به صورت تصویری

اسرار سرزمین ویندوزها – آموزش نصب ویندوز 7 به صورت تصویری

نصب صفحه کلید فارسی در ویندوزهای XP، ویستا و 7

غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز ویستا و 7

پس از اولین دیدار – اولین کارهایی که پس از نصب ویندوز 7 باید انجام داد شامل آموزش نصب درایورهای سخت‌افزاری، مدیریت Startup، نصب زبان فارسی و …

لشگر ضد ویروس ها – آشنایی با انواع آنتی‌ویروسها، نحوه کارکرد آنها و آموزش غیرفعال کردن

پرواز کلیک ها – راهنمای گام به گام افزایش سرعت ویندوز 7

یالا بالا بیار! – رفع و حل مشکلات بوت‌لودر ویندوز همانند زمانی که با پیغامهایی شبیه NTLDR is Missing و نظایر آن مواجه می‌شوید.

وقتی می خواهید از پنجره وارد بشوید! – چند آموزش ساده برای کار با ویندوز

سرعت مخصوص حرفه ای ها – ترفندهای برای افزایش سرعت ویندوز 7

پروانه ها به خواب رفتند! – ترفندهایی برای حل مشکلات خاموش شدن ویندوز 7

فرمانروایی بر فرویو -  آشنایی با آندروید و ترفندهایی برای بهینه سازی آن

دور کاری! –  دسترسی و کنترل کامپیوتر از راه دور

جعبه ابزار پنجره ها – 35 ابزار گرافیکی و کاربردی مخفی در ویندوز هفت

خطای آبی! – راهنمای گام به گام برای رفع مشکل صفحه آبی ویندوز

شروع پروژه ای موفق – آموزش شروع به کار با مایکروسافت پراجکت 2010

منشی متخصص – 15 ترفند کاربردی و عمومی آفیس 2010

صندوقچه رازهای Google Talk – آموزش و ترفندهای کار با مسنجر Google

وقتی ویروس ها پیروز می شوند! – آموزش پاک کردن و از بین بردن ویروسها از روی سیستم

سه قلوها! – معرفی و آموزش سه برنامه کاربردی فرمت PDF

قتل در مخفی گاه – راهنمای پاکسازی حافظه های USB از ویروس

سرعت روی خطوط اینترنت – آموزش  و ترفندهای Internet Download Manager

پرش از روی سکو – ساخت سیستم عامل هاى مجازى با VirtualBox

جنس تصویر؟! – آشنایى با فرمت هاى معروف تصویرى

دیسک هایی ایمن و ماندگار بسازیم! – راهنمای استفاده از فناوری Nero SecureDisk

دوری دوقلوهای به هم چسبیده – جداسازى صدا از تصویر

تکنیک هایی حرفه ای برا ی تازه کارها – ده ترفند طلایى در فتوشاپ

آموزش ساخت بنر فلش ساده با نرم افزار SwishMax

تاریک خانه دیجیتال عکاسان امروزی – آموزش نرم افزار Adobe Photoshop Lightroom 3.0

آزادی در سرزمین پروانه ها – معرفی بیست نرم افزار اپن سورس روی سیستم عامل ویندوز

کاهش مصرف انرژی – 16 ترفند جادویى براى افزایش عمر باترى تجهیزات دیجیتالى

استودیوی مجهز -  آموزش کار با نرم افزار Corel VideoStudio

برنامه های همراه – راهنمای نصب نرم افزار روی سیستم عامل های موبایل

بازرس مخفی – آموزش و ترفندهای نرم افزار HWMonitor

وب نوردی با روباه آتشین  – ویژگیها و قابلیتهای فایرفاکس

جان سخت! – ترفندهایی برای افزایش سرعت هارددیسک

سخت افزار در سال 2011 – نگاهى به نوآورى ها و فناوری های جدید سخت افزارى در سال 2011

بشمار سه – معرفی ویژگیهای تکنولوژی جدید USB 3.0

 

 

اطلاعات تکمیلی

کد کالا 2-24131
وزن 1285.0000
انتشارات خیر
تولید کننده خیر

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
محتوا
به روز بودن
کیفیت تولید