0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

جشنواره ویژه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت ماه 1392 در محل مصلای تهران برگزار می‌شود. کتاب فردا نیز در این رویداد فرهنگی بزرگ حضور خواهد داشت.علاوه بر این، جشنواره ویژه‌ای نیز تدارک دیده شده تا مشتریان عزیز ما از سراسر ایران بتوانند در کنار برخوردار شدن از تخفیف ویژه و ارسال رایگان سفارشات(*)، در قرعه کشی جوایز ویژه‌ نیز شرکت داده شوند.

 

تخفیف ویژه جشنواره از تاریخ 11 اردیبهشت ماه تا 25 اردیبهشت ماه 1392 برای کلیه مشتریان در سیستم به صورت خودکار فعال گردیده و مشتریانی که در این فاصله سفارش قطعی خود را در سیستم ثبت نمایند، در قرعه کشی بزرگ کتاب فردا که در تاریخ 31 اردیهبشت ماه 1392 برگزار خواهد شد شرکت داده می‌شوند.

 

جوایز این دوره

 

  • 26 کوپن تخفیف ویژه خرید از کتاب فردا هر یک به ارزش دویست هزار ریال
  • علاوه بر این به یکی از مشتریانی که در این دوره حداقل پنج میلیون ریال خرید قطعی داشته باشد، به قید قرعه یک خط رند دائمی تلفن همراه اول هدیه داده خواهد شد. مشتریان سازمانی و مراجعان حضوری به غرفه کتاب فردا نیز در این طرح شرکت داده خواهند شد.

توجه داشته باشید که کتاب فردا تا تابستان جشنواره دیگری برگزار نخواهد کرد. از اینرو می‌توانید در این فرصت استثنایی کتاب‌های مورد نیاز خود را با شرایط ویژه تهیه کنید.

 

غرفه کتاب فردا در نمایشگاه بین المللی در سالن 6 ناشران دانشگاهی، غرفه 92 واقع شده است. خوشحال خواهیم شد با حضور خود در غرفه کتاب فردا، ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود مطلع سازید.

 

(*) – ارسال رایگان طبق شرایط سایت برای سفارش‌هایی است که مبلغ نهایی ارسال آنها بیش از 50 هزار تومان باشد. این سفارشات با اولویت پایین‌تر در صف ارسال قرار می‌گیرند.