0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

جستجوی پیشرفته‌ی محصولات

با استفاده از معیارهای جستجوی زیر 1180 آیتم یافت شد(ند)

 • انتشارات: ققنوس
 • رده: تمام فروشگاه

چیزی را که به دنبال آن هستید نمی‌بینید؟ جستجویتان را اصلاح کنید

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 1180 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 118
 1. قصايد سعدي

  مرحوم محمدعلي فروغي در نسخه‌‌اي از قصايد سعدي كه خود تصحيح كرده اعتقاد دارد به روشي تازه دست يازيده و از كتاب گلستان شروع كرده سپس به بوستان پرداخته و قسمت اعظم غزليات شيخ اجل سعدي را در جلد سوم قرار داده است و اينك مجلدي كه در اختيار خوانندگان گرامي قرار مي‌گيرد شامل قصايد و غزليات اخلاقي و قطعات و رباعيات و نثريات و غيره است.

  ‎4٬500تومان
 2. غزلیات سعدی

  غزليات‌ سعدي‌ مشهورتر از آن‌ است‌ كه‌ به‌ سخني‌ ديگر نياز باشد. گرچه‌ وسعت‌ نظر و عمق‌ مشرب‌ و توان‌ تصويرپردازي‌هاي‌ مولوي‌ جاي‌ ديگر نشيند و شعر حافظ‌ خود مجموعه‌اي‌ از همان‌ وسعت‌ و عمق‌ و زبان‌آوري‌هاي‌ بديع‌ است‌. اما ظرافتكاري‌هاي‌ سعدي‌ در زبان‌ و نازك‌ كاري‌هايش‌ در عالم‌ خيال‌ هنوز نظيري‌ نمي‌شناسد. كم‌تر فارسي‌زباني‌ است‌ كه‌ غزلي‌ از او به‌ ياد نداشته‌ باشد و گاه‌گاه‌ سينه‌ را به‌ زمزمة‌ بيتي‌ از او از هرچه‌ غم‌ عالم‌ كه‌ هست‌ نزدايد. به‌ همين‌ جهت‌ و بسياري‌ جهات‌ ديگر است‌ كه‌ ديوان‌ غزليات‌ سعدي‌ نيز همچون‌ ديوان‌ حافظ‌ همدم‌ سفر و حضرِ ما بوده‌ است‌.

  ‎15٬000تومان
 3. صورالكواكب‌

  در روز يازدهم‌ جمادي‌الاولي‌ سال‌ 597 هجري‌ قمري‌ در طوس‌ به‌ دنيا آمد.

  ‎6٬500تومان
 4. خمسه نظامی(برتلس،5ج،شومیز)

  براساس‌ متن‌ علمي‌ ـ انتقادي‌ آكادمي‌ علوم‌ شوروي‌ زير نظر ي‌. ا. برتلس‌

  ‎13٬500تومان
 5. مثنوي معنوي (دوره سه جلدي)

  مولانا جلال‌الدّين‌ محمد بلخي‌ مشهور به‌ مولوي‌ در ميانِ بزرگان‌ انديشه‌ و شعر ايران‌ شأن‌ والايي‌ دارد و هر كس‌ يا گروهي‌ از نظرگاه‌ خاصي‌ تحسينش‌ مي‌كند. وي‌ در نزد ايرانيان‌ و بيشتر صاحب‌نظران‌ جهان‌، در مقام‌ عارفي‌ بزرگ‌، شاعري‌ نامدار، فيلسوفي‌ تيزبين‌ و انساني‌ كامل‌ شناخته‌ شده‌ است‌ كه‌ هر يك‌ از وجوه‌ شخصيتش‌ شايستة‌ هزاران‌ تمجيد و اعجاب‌ است‌. جايگاه‌ او در جهان‌ شعر و شاعري‌ چنان‌ رفيع‌ است‌ كه‌ گروهي‌ او را بزرگترين‌ شاعر جهان‌ مي‌دانند و دسته‌اي‌ بزرگترين‌ شاعر ايرانش‌ مي‌خوانند و جمعي‌ وي‌ را يكي‌ از چهار يا پنج‌ تن‌ شاعران‌ بزرگ‌ ايران‌ مي‌شمارند.

  ‎12٬000تومان
 6. خلاصه تاریخ ادبیات(ج1،چ28)ققنوس

  اين‌ كتاب‌ خلاصه‌اي‌ است‌ از دو مجلد اول‌ و دوم‌ كتاب‌ «تاريخ‌ ادبيات‌ در ايران‌» نوشتة‌ همين‌ مولف‌. موضوع‌ اين‌ مجلد ، تاريخ‌ ادبي‌ ايران‌ از آغاز عهد اسلامي‌ تا اوايل‌ قرن‌ هفتم‌ هجري‌ يعني‌ تا دوران‌ حملات‌ تاتار و ....

  ‎15٬000تومان
 7. كليات سعدي

  شامل‌ گلستان‌، بوستان‌، غزليات‌، قصائد، رباعيات‌، قطعات‌ و رسائل‌.

  ‎14٬000تومان
 8. بوستان‌ سعدي‌

  بوستان‌ سعدي‌ اثري‌ است‌ منظوم‌ و در قالب‌ مثنوي‌ و در بحر متقارب‌ فعولن‌ فعولن‌ فعولن‌ فعول‌، يعني‌ همان‌ وزن‌ شاهنامة‌ فردوسي‌.

  ‎2٬200تومان
 9. اناهیتا در اسطوره‌های ایرانی

  انسان در طول تاريخِ ديرپاي خود همواره ذهنيتي ديني داشته و در اين نظام ذهني پديدة پرستش مادر ـ خدايان يكي از كهن‌ترين سنت‌هاي رايج بوده است. اناهيتا ــ اين ايزدبــانـوي نامدار ايراني ــ يكي از اين مادر ـ خدايان است. تنديس‌هاي فراواني كه در بسياري از نقاط اين سرزمين يافت شده است، وجود او را در ذهن و باورهاي مردم اين مرز و بوم ثابت مي‌كند. اما دايرة آگاهي‌هاي ما از اين مادرـ خدايِ كهن چندان نيز گستـرده نيست. مثلاً هنوز هم براي ما تاريخ دقيقِ پيوستن اين بانوي ارجمند به جمع خدايان اساطيريِ اين سرزمين دشوار است، همچنان كه كاملاً مشخص نيست كه وي از چه زماني به نامي كه شهرت يافته، خوانده شده است. ما با توجه به پيكره‌هاي بسياري كه از اين مادر ـ خداي صاحب‌نام در جاي جاي اين مرز و بوم يافت شده است، از او به عنوان يك \"ايزدبانوي ايراني\" نام برديم، اما واقعيت آن است كه اين بانوي بزرگ را نه تنها ساكنان اين مرز و بوم، بلكه مردم بسياري از بخش‌هاي جهان نيز ارج مي‌نهاده‌اند و ستايش مي‌كرده‌اند

  ‎2٬800تومان
 10. شرح قانون مجازات اسلامي -بخش تعزيزات-3

  قانون‌ مجازات‌ اسلامي‌ مشتمل‌ بر پنج‌ كتاب‌ است‌ كه‌ چهار كتاب‌ اول‌ شامل‌ كليات‌، حدود، قصاص‌ و ديات‌ در تاريخ‌ 8/5/1370 به‌صورت‌ آزمايشي‌ و براي‌ مدت‌ پنج‌ سال‌ به‌ تصويب‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ رسيد و در پايان‌ مدت‌ مزبور پنج‌ سال‌ ديگر نيز تمديد شده‌ است‌. در تاريخ‌ 2/3/1375 كتاب‌ پنجم‌ اين‌ قانون‌ مشتمل‌ بر 232 ماده‌ و 44 تبصره‌ به‌صورت‌ دايمي‌ به‌ تصويب‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ رسيد. در حال‌ حاضر بخشي‌ از قانون‌ مجازات‌ اسلامي‌، آزمايشي‌ و موقتي‌ است‌ و بخشي‌ از آن‌ دايمي‌ است‌. كتاب‌ شرح‌ قانون‌ مجازات‌ اسلامي‌ (بخش‌ تعزيرات‌ ـ 3) به‌ عملياتي‌ جامع‌تر پيرامون‌ مبحث‌ تعزير مي‌پردازد.

  ‎8٬000تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 1180 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 118