0Item(s)

هیچ آیتمی در سبد خریدتان وجود ندارد.

Product was successfully added to your shopping cart.

جستجوی پیشرفته‌ی محصولات

با استفاده از معیارهای جستجوی زیر 107 آیتم یافت شد(ند)

 • انتشارات: نشر کتاب دانشگاهی
 • رده: تمام فروشگاه

چیزی را که به دنبال آن هستید نمی‌بینید؟ جستجویتان را اصلاح کنید

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 107 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11
 1. برنامه نویسی با C

  گروه وسیع و مختلفی از خوانندگان از برنامه نویس های مبتدی گرفته تا برنامه نویس های حرفه ای می توانند به راحتی از این کتاب استفاده کنند و مطالب این کتاب به گونه ای سازمان یافته است که برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان یا دانشجویان سال اول و دوم دانشگاه به عنوان کتاب درسی برای در س برنامه نویسی مقدماتی یا پیشرفته C یا به عنوان کتابی تکمیلی یا به عناون کتابی خودآموز نیز می تواند مناسب و مفید باشد.

  ‎26٬000تومان
 2. خودآموز CATIA (آموزش دو محیط تخصصی قالب سازی و ورق کاری)

  آنچه در این کتاب می آموزیم:

  - ترسیم سطوح جدایش برای قالب

  - ترسیم بدنه ی اصلی و اجزای قالب

  - گسترش قطعه برای انجام عملیات ورق کاری در کارگاه

  - ترسیم دیواره با استفاده از دستورهای محیط ورق کاری

  - تمرینات کاربردی به همراه CD

  ‎8٬500تومان
 3. مدل سازی با CATIA در محیط PartDesign

  در این کتاب، با استفاده از دستورهای نرم افزار CATIA در محیط Part Design ، با طراحی 15 قطعه ی صنعتی به صورت کاربردی آشنا می شوید. کاربرانی که آشنایی قبلی با CATIA ندارند می توانند با به کارگیری دستورهایی که در قالب تمرین ها ارائه شده است، قطعات را آسان و سریع طراحی کنند.

  ‎9٬500تومان
 4. ترفندهای Excel

  Excel شاهکار مایکروسافت در خلق برنامه های کاربردی است. کتاب حاضر مجموعه ای از 100 ترفند Excel است که بخشی از زوایای پنهان قابلیت های فراوان این نرم افزار را برای کاربران آشکار می سازد. رویکرد حاکم بر کتاب، توسعه روش های ممکن برای حل مسائلی است که در دنیای واقعی با آنها سروکار داریم. کاربر می تواند به فراخور نیاز خود از راهکارهای متونع آن بهره گیرد.

  ‎4٬900تومان
 5. فیزیک الکتریسیته و مغناطیس

  فیزیک که از پرکاربردترین علوم در زندگی روزمره است ، در عین حال می تواند هیجان انگیز ، ظریف و ساده نیز باشد.هیجان فیزیک از کاربرد آن در مهندسی و علوم و تحلیل پدیده های غیر منتظره مانند ابر رسانه ها ، سیاه چاله ها ،آشوب و غیره ناشی می شود.

  ‎32٬000تومان
 6. اقتصاد در مدیریت (جلد اول)

  این كتاب به ارائه دقیق جنبه‌های نظریه خرد و مناسب آن با تصمیم‌گیری در داخل بنگاه اقتصادی اختصاص دارد. نظریه و تخمین تقاضا، نظریه تولید، تجزیه و تحلیل هزینه، ساختار بازار، عملیات قیمت‌گذاری، ضد تراست و تصمیمات سرمایه‌گذاری بازرگانی از جمله مباحث عمده كتاب حاضر است. این كتاب به علت استفاده از روش تحلیلی و نیز اختیار نگرشی كاملا عینی و غیر مجرد در تصمیم‌گیریهای اقتصادی بنگاه، مورد علاقه مدرسان و دانشجویان درس اقتصادی مدیریت است.

  ‎3٬200تومان
 7. شکل دادن فلزات

  این کتاب شامل خلاصه دروس و روابط کاربردی شکل دادن فلزات و تست های طبقه بندی شده هفت دوره از آزمون های کارشناسی ارشد با حل تشریحی مسائل اضافی و مسائل هفت فصل کتاب شکل دادن فلزات نوشته هاسفورد و کدل است و مطالعه آن برای دانشجویان مهندسی متالوژی و مکانیک، دانشجویان و فارغ التحصیلان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و مهندسان فعال در حوزه شکل دهی فلزات می تواند مفید باشد.

  ‎6٬900تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 107 تا

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11