Product was successfully added to your shopping cart.
خبرنامه شماره 1 کتاب فردا
خبرنامه کتاب فردا هر هفته چند عنوان کتاب جذاب و خواندنی را به اعضای خود معرفی می‌کند. این هفته پنج عنوان مناسب برای تعطیلات تابستانی را معرفی کرده‌ایم. ایمیل به درستی نمایش داده نمی‌شود؟
آن را در مرورگرتان مشاهده کنید.
کتابفروشی فردا

خبرنامه کتاب فردا

شماره 1 - خرداد 92

معرفی پنج کتاب و مشوق های کتاب فردا با هدف دریافت نظرات کاربران

این هفته می‌خواهیم پنج عنوان کتاب جالب و خواندنی که به نظر ما برای خواندن در تعطیلات تابستانی و روزهای داغ این روزها مناسب است را به شما معرفی کنیم. برای تشویق شما به خواندن، تخفیف ویژه‌ای هم برای خرید اینترنتی این کتاب‌ها در نظر گرفته ایم.

ضمناً کتاب فردا تصمیم گرفته برای تشویق مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی که با صرف وقت، نظرات خود را در سایت ثبت کرده و بدین شکل تجربه خود در مورد کتاب‌ها را با دیگر دوستان و علاقه مندان کتاب به اشتراک می‌گذارند جوایزی شامل بن خرید رایگان کتاب در نظر بگیرد.

هر هفته به یک نفر یک بن خرید 20 هزار تومانی و در پایان هر ماه نیز به بهترین نظر ارائه شده، یک بن 50 هزار تومانی اهدا می‌شود.

 

تندرست و با نشاط برای زندگی

می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید؟ رژیم‌های غذایی مختلفی در دسترس‌تان هستند، اما این برنامه با برنامه‌های دیگر فرق می‌کند. رژیم‌های غذایی عادی در کوتاه مدت جواب می‌دهند، اما چون از نظر فیزیولوژیکی با بدن انسان تطبیق ندارند در دراز مدت برای انسان مشکلاتی ایجاد می‌کنند. این کتاب برنامه غذایی متفاوتی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدون محدودیت و رژیم گرفتن، وزن خود را تنظیم کرده و در همان سطح مورد نظر حفظ کنید.

یکی از مواردی که در کتاب روی آن تأکید شده، چگونگی ترکیب مواد است تا هم هضم غذا خوب انجام شود و هم به تنظیم وزن بدن کمک شود.

نویسنده ابتدا در مورد بی‌اثر بودن رژیم‌های معمولی توضیحاتی داده و در ادامه به اعمالی که بدن انسان در روز انجام می‌دهد پرداخته است. او سه اصل را به عنوان اصول این شیوه تغذیه معرفی کرده و به طور کلی توضیحاتی ساده و قابل فهم در مورد عادت‌های تغذیه و اینکه چه عادت‌هایی خوب است و چه عادت‌های بد ارائه کرده، در مورد چگونگی تغییر عادت تغذیه و ترکیب مناسب از غذاها نیز توضیح داده است.

در پایان کتاب نیز یک برنامه غذایی کامل و چندین دستور غذایی متفاوت سالم درج شده است. نکته مهم و متمایز کننده کتاب این است که شما را در خوردن محدود نکرده، بلکه تأکید بر این است که مواد غذایی سالم و با ترکیب مناسب و در زمان مناسب وارد بدن شود تا تنظیم فیزیولوژیکی برهمن نخورد و در نتیجه بدن در وضعیت خوبی قرار بگیرد.

280 صفحه / چاپ سوم / انتشارات نسل نواندیش / نوشته هاروی و ماریلین دیاموند / ترجمه فرخنده / چاپ 91 / 9500 تومان، با تخفیف 9000 تومان

غرور و تعصب

رمانی عاشقانه و مشهور که به قلم جین آستین در حدود سال 1812 نوشته شده است. داستان در مورد عشق الیزابت بنت و آقای دارسی است که به دو طبقه اجتماعی مختلف تعلق دارند. این رابطه عاشقانه در ابتدا از طرف الیزابت با نوعی تنفر و از سوی دارسی با نوعی بی میلی آغاز می‌شود، اما در ادامه و با شناخت بهتر طرفین از یکدیگر، علیرغم تفاوت طبقاتی به رابطه‌ای محکم بدل می‌شود.

نوشتن رمان‌های عاشقانه توسط جین آستین به عنوان یک زن، در قرن نوزدهم، اقدامی عادی قلمداد نمی‌شد، از اینرو او داستان‌هایش را با نام مستعار بانو منتشر می‌کرد و تنها پس از پایان عمر 42 ساله‌اش بود که به عنوان رمان نویس برتر مطرح گردید. از او رمان‌های دیگری همچون عقل و احساس، منسفیلد پارک و اما هم منتشر شده است، اما مشهورترین رمان او غرور و تعصب است.

449 صفحه / چاپ یازدهم / نشر نی / نوشته جین آستین / ترجمه رضا رضایی / چاپ 91 / گالینگور / 16000 تومان با تخفیف 15100 تومان

قصه‌های پریان

به صورت هفت جلد مجزا در رنگ‌های مختلف( زرد، زیتونی، سبز، قرمز، صورتی، آبی و بنفش) منتشر شده که هر کدام در برگیرنده تعدادی داستان کوتاه و برای کودکان منتشر شده است.

البته مخاطب کتاب فقط کودکان نیستند، چرا که قصه‌های قدیمی است که شنیدنشان برای هر کسی جالب و دل نشین می‌نماید. قصه‌های چون جک و لوبیای سحر آمیز، راپونزل، سه کوتوله، ملکه ی برفی، زیبای خفته بند انگشتی و ...

زبان کتاب بسیار روان بوده و از نثری زیبا نقل گردیده و از اینرو خواندن آن بسیار لذت بخش است. رنگ بندی و طرح جلد کتاب هم بسیار زیباست و این هفت جلد در کنار هم جلوه خاصی پیدا می‌کنند.

قیمت و تاریخ جلد‌های مختلف با هم متفاوت است. مشخصات کتاب بنفش 339 صفحه / چاپ دوم / نشر هیرمند / نوشته اندرو لانگ / ترجمه علی اکبر خداپرست / چاپ 90 / 13500 تومان با تخفیف 12800 تومان

کلئوپاترا – رهبران دنیای باستان

دو هزار سال است که نمایشنامه‌ها، اشعار، فیلم‌ها و رمان‌ها، کلئوپاترا را زنی جاه طلب نشان داده اند اکه از زیبایی خود برای اغوای مردانی نیرومند همچون جولیوس سزار و مارک آنتونی استفاده کرد تا بر قدرت و ثروت خود بیفزاید؛ اما آیا کلئوپاترای واقعی چنین بوده یا مورخان مرد سعی در مخدوش کردن چهره واقعی او داشتند؟

این کتاب سعی دارد چهره‌ی واقعی این ملکه‌ی باهوش را که سعی داشت قدرت از دست رفته را به مصر باز گرداند، آشکار کند.

حجم کتاب به نسبت کم بوده، با کیفیت خوبی به چاپ رسیده و ناشر هنوز قیمت آنرا تغییر نداده است و از اینرو به نسبت قیمت مناسبی دارد. کتاب با جلد سخت عرضه شده و در کنار آن می‌توانید دیگر آثار مشابه تاریخی که با بیانی ساده و زیبا موضوعات تاریخی را بیان کرده تهیه کنید. عناوین دیگری از جمله کوروش کبیر، خشایارشاه، ملکه سبا و داریوش کبیر هم در این سری به چاپ رسیده است.

109 صفحه / چاپ اول / نشر جویا / نوشته ران میلر و سامر براونینگ / ترجمه رضا جولایی / چاپ 90 / 4000 تومان با تخفیف 3500 تومان

جاودانه‌ها جلد 2

ششصد ترانه و تصنیف خاطره انگیز به همراه سرودها، ترانه‌های محلی، ترانه‌های عروسی و لالایی‌ها

بی‌شک در نوع خود اثری منحصر به فرد است. مجموعه‌ای از ترانه‌های مختلف در صد و پنجاه سال اخیر، که بر اساس دوره تاریخی، نوع و گویش طبقه‌بندی شده است. آثار پیش از راه اندازی رادیو، زمان تأسیس رادیو در سال 1319، از 1330 به بعد، خوانندگان 1319 تا 1329، 1330 تا 1340، 1340 تا 50، 50 تا 57 و ...

طبقه بندی بر اساس سرایندگان به عنوان مثال نادر گلچین، سیمین غانم، صمد پیوند، منوچهر سخایی، خیاط باشی، کوروش یغمایی، فرامرز اصلانی، شهرام ناظری، علیرضا افتخاری، ایرج بسطامی، حسام الدین سراج، بیژن بیژنی و عبدالحسین مختاباد.

مرور ترانه‌ها برای بسیاری یادآور خاطرات گذشته بوده و از سوی دیگر می‌توان در مراسم مختلف از آن به عنوان کتابی راهنما استفاده کرد.

910 صفحه / چاپ دوم / نشر آتنا / نوشته مسعود زرگر / چاپ 86 / 26000 تومان با تخفیف 25000 تومان

شما این ایمیل را دریافت کرده‌اید چون که برای دریافت خبرنامه در وب‌سایت ما عضو شده‌اید.
لغو اشتراک از خبرنامه