Product was successfully added to your shopping cart.

روش تجزیه دستگاهی در علوم زمین

بازنگری سریع

به‌رغم نیاز مبرم پژوهشگران و دانشجویان علوم زمین به مرجع جامعی در تجزیه دستگاهی، چنین کتابی به زبان فارسی در دسترس نبود و فقدان منبعی که دستگاه‌های گوناگون تجزیه‌ گر و چگونگی کاربرد هر یک را در تجزیه نمونه‌ها تشریح کند، کاملا محسوس بوده است. بر این اساس و برای رفع این خلا، کتاب روش تجزیه دستگاهی در علوم زمین به رشته تحریر درآمده است.


محتوای کتاب به‌صورتی تنظیم شده است که به‌عنوان واحد درسی برای دانشجویان سال‌های آخر کارشناسی و مقاطع تحصیلات تکمیلی قابل استفاده باشد و در عین حال، به‌عنوان مرجع روش‌های تجزیه دستگاهی در علوم زمین کاربرد داشته باشد.


با توجه به وجود نام‌ها و اصطلاحات بیگانه که به گستردگی برای دستگاه‌ها و روش‌های تجزیه‌ای مختلف به‌کار می‌روند، در این کتاب سعی شده ضمن پرهیز از به‌کارگیری معادل‌های ثقیل و نامانوس، از معادل‌های فارسی مناسب و مصوب برای واژگان لاتین استفاده شود.


شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب روش تجزیه دستگاهی در علوم زمین با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورت اینترنتی کتاب روش تجزیه دستگاهی در علوم زمین از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید


 

دسترسی: اگر در بازار موجود باشد، تهیه و ارسال می شود.

‎32٬000تومان