Product was successfully added to your shopping cart.

فیلم آموزشی اهداف زندگی خود را محقق کنید

بازنگری سریع

برايان تريسي ادعا ميكند كه هر شخصي با داشتن تفكر، تصميم و انتخاب درست، ميتواند خودش را از صفر به نقاط بالا برساند؛اهميت خيلي زياد به روزرساني اطلاعات و مسئوليت پذيري هم از نكات مهمي هستند كه برايان تريسي در اين سمينار درمورد آن ها توضيح ميدهد.با تمرينات و روش هاي معرفي شده در اين سمينار، به راحتي ميتوانيد روش پيشرفت خودتان را تغيير بدهيد و در طي زمان، متوجه روند كاملا سعودي درامد خودتان شوید و با تفكری درست و جديد، خودتان را به يك موفقيت باورنكردني نزديك و نزديكتر كنيد.
DVD سمينار آموزشي با دوبله فارسي ؛ حاوي دو DVD و يك CD شاید اگر در زندگی هيچ محدوديتي نداشتيد چه اهدافي را انتخاب مي كرديد؟ ماموريت زندگي خود را بشناسيد تا زندگي شادتر و موفق تري داشته باشيد. موفقيت هايي كه امروز داريم به خاطر طرز رفتار و طرز تفكر ماست. شغلي را انتخاب كنيد كه از انجام آن احساس رضايت كنيد تا موفق شويد.


 شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید فیلم آموزشی اهداف زندگی خود را محقق کنید با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورت اینترنتی فیلم آموزشی اهداف زندگی خود را محقق کنید از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید


 

دسترسی: اگر در بازار موجود باشد، تهیه و ارسال می شود.

‎50٬000تومان