Product was successfully added to your shopping cart.

فیلم آموزشی چگونه فروش خود را چند برابر کنید

بازنگری سریع

تقریبا می توان گفت همه انسانها در هنگام فروش مسئول محصولات خود علاقه‌مندند که فروشی بیش از آنچه که دارند و داشته باشند اما نمی‌دانند چگونه باید در جهت افزایش فروش خود گام بردارند و چه نکاتی در فروش آنها و میزان آن تاثیرگذار هستند.مواردی مثل نحوه خدمات نیاز مشتری و چگونگی برخورد با مشتری عواملی هستند که تاثیر مستقیم روی میزان فروش ما دارند. چگونه می توانیم با این عوامل آشنا شده و آنها را به نفع خود کنترل کنیم؟
فروشنده موفق فروشنده ای است که قبل از پاسخ دادن به مشتری حرف های مشتریان را تجزیه و تحلیل کند و مطابق با آن حرف‌ها به مشتریان پاسخ مناسب بدهد. برای اینکه بدانید چگونه این تجزیه و تحلیل را انجام بدهید و اینکه وقتی مشتری با پیشنهاد فروش شما مخالفت می کنند اطلاعات بیشتری را در اختیار او بگذارید و همچنین پاسخ به سوالات مشتری موانع ذهنی را برای خرید برطرف کنید این فیلم را ببینید.


برایان تریسی
تنها دلیلی که جز بهترین فروشنده ها نیستند این است که تصمیم جدی برای این کار نگرفته اید


شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید فیلم آموزشی چگونه فروش خود را چند برابر کنید با شماره های کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا به صورت اینترنتی فیلم آموزشی چگونه فروش خود را چند برابر کنید از سایت فردا بوک خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید


 

دسترسی: اگر در بازار موجود باشد، تهیه و ارسال می شود.

‎32٬000تومان