Product was successfully added to your shopping cart.

پستچی همیشه دو بار زنگ می‌ زند

بازنگری سریع

پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند نوشته‌ی جیمز ام. کین از مشهورترین رمان‌های پلیسی و جنایی قرن بیستم محسوب می‌شود. کین ثابت کرده است که در نوشتن داستان‌های خوش‌ساخت و خوش‌ریتم تبحر زیادی دارد. این کتاب نیز از مصادیق بارز این توانایی به شمار می‌رود. کین گذشته‌ی تمام شخصیت‌ها را نادیده می‌گیرد و مخاطب را یک‌باره در دل ماجرا قرار می‌دهد.


پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند با زبان عامیانه و ساده نوشته شده است. حجم بسیار کم کتاب و ریتم بسیار سریع آن از خصوصیاتی است که خواننده را جذب داستان می‌کند. داستان از زاویه دید اول شخص روایت می‌شود که پسر جوان ولگردی به نام فرنک چمبرز است که از مشکلات اجتماعی و بعضاً روانی رنج می‌برد. توقف در یک رستوران بین‌راهی سرآغاز ماجرایی سرنوشت‌ساز برای او می‌شود. در داستان این کتاب مسائلی مانند مثلث عشقی، تحقق رویاها و تاوان پس دادن مطرح می‌شوند.


 شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید کتاب پستچی همیشه دو بار زنگ می‌ زند با کتابفروشی فردا تماس بگیرید و یا با خرید اینترنتی کتاب پستچی همیشه دو بار زنگ می‌ زند از سایت فردابوک  آنرا درب منزل تحویل بگیرید. خرید اینترنتی کتاب با اولویت بیشتری رسیدگی می شود.


 

دسترسی: شاید در انبار نباشد. نیازمند بررسی بازار

‎11٬000تومان